sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Ulica Grodzka w fatalnym stanie [FOTO]

Ulica Grodzka w fatalnym stanie [FOTO]

03-09-2013 10:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 16,630 | Komentarzy: 11
Ulica Grodzka w fatalnym stanie [FOTO]
Foto:
zacisze
Wiele jest w naszym mieście ulic, które wymagają remontu, jednak pośród nich są takie, które wyglądają wyjątkowo źle. Jedną z takich ulic jest ulica Grodzka, która znajduje się na Starym Mieście, nieopodal Ratusza Miejskiego.
Podjęcie tego tematu było wielokrotnie sugerowane przez naszych czytelników zamieszkałych przy tej ulicy oraz poruszających się nią mieszkańców pobliskich zabudowań.

Jak doskonale widać na zdjęciach, asfaltu na dużej powierzchni drogi po prostu nie ma. Widać tylko kamienisty podkład, który pamięta jeszcze czasy niemieckie. Obok kamieni resztki asfaltu, które tworzą dziury i zakamarki.

Z relacji mieszkańców wynika, że już nie jeden właściciel samochodu uszkodził na niej swoje zawieszenie.

"Szczególnie niebezpiecznie jest zimą, kiedy drogę przykryje śnieg i lód. Wtedy wystarczy ze lekko koło podbije na tych wybojach i już tył samochodu "tańczy""- opowiada nam mieszkaniec ulicy Grodzkiej.

Od lat ta droga nie widziała remontu a przecież nie jest to droga podmiejska, lecz w jego starej części, gdzie kilkanaście metrów dalej znajduje się Ratusz Miejski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (11)
PAOLO 10-08-2014 21:49
Zwracam się do władz powiatowych naszego miasta o podjecia działań w celu remontu ulicy Grodzkiej.Nie da się po niej normalnie poruszać autem.Mam trzeci samochód odkąd tu mieszkam i każdy z czasem muszę sprzedawać , bo stuka i puka w zawieszeniu.Zacznę chyba faktury za naprawę zawieszenia zanosić do Starostwa.Skoro ul. Asnyka można było zrobić, to Grodzką tez mozna, tym bardziej,ze jest ona krótsza.Żeby 200 metrów drogi nie można było zrobić.Nie wiem ,czy chodzi o zabytkowe kocie łby?Jeśli było można położyc kostkę w koło Ratusza,to na Grodzkiej też mozna.W końcu nazwa zobowiązuję!
| Zgłoś do usunięcia
krzysiek 06-09-2013 18:33
Na ulicy Boguszynieckiej nie ma nawet ani jednej latarni ulicznej. Po zmroku jest strasznie ciemno, że aż strach poruszać się pieszo, aby nie powykręcać nóg wpadając w dziury. O błocie i kurzu nie wspomnę. Po prostu tragedia. Nadmienię, ze jest to droga gruntowa nieutwardzona. Czyli taka sama jakimi na wsiach poruszają się rolnicy dojeżdżając do pól. Czyli powinniśmy być zwolnieni z podatku od nieruchomości tak jak mieszkańcy wsi.
| Zgłoś do usunięcia
onn 04-09-2013 19:59
Niech zmienią najpierw nazwę tej ulicy po ulica Grodzka przypomina mi posłankę Ruchu Palikota Annę Grodzką co w chłopa na babę się zmieniła!!!!
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 04-09-2013 17:38
Jak bedzie po przyszlych wyborach jakis radny zamieszkaly na tej ulicy, to moze jej mieszkancy przestana miec problem z nawierzchnia.
| Zgłoś do usunięcia
rena 04-09-2013 17:33
Boguszyniecka jest drogą a miejską ale tylko z nazwy,masakra błoto i dziurzyska
| Zgłoś do usunięcia
sisi 03-09-2013 22:21
do De Franko jak chcesz mieć pamiątkę to se te kocie łby wykop i przed swoim domem połóż. Ta ulica to jest obraz nędzy i rozpaczy, ten asfalt, który widać, to przywożą jakieś resztki jak nie maja co z nim zrobić i po prostu wyrzucają go tu jak na śmieciowisko!!!
| Zgłoś do usunięcia
as 03-09-2013 22:16
sam se zostaw kocie łby na swojej ulicy
| Zgłoś do usunięcia
andree 03-09-2013 20:50
a co z Nagórną? Jakiś asfalt czy nadal dojeżdżać do bloków naj na najgorszej i zapomnianej wsi?
| Zgłoś do usunięcia
ja 03-09-2013 16:28
brawo za podjęcie tematu w trosce o wygląd Miasta KOŁO tyle jest do zrobienia i to ponoć w centrum starego miasta !!! więcej takich uwag może ktoś obudzi się przed wyborami
| Zgłoś do usunięcia
De Franko 03-09-2013 14:54
Ja bym nic nie robił. Niech ta ulica bedzie zabytkiem hitorycznym dla przyszłych pokoleń. Niech wiedzą jakie były przed laty drogi. Kocie łby są ozdobą masta. Nic nie robić, niech zostanie tak jak jest.
| Zgłoś do usunięcia
piotr 03-09-2013 11:00
mieszkańcy tej ulicy niech napiszą do władz powiatu kolskiego lub przejdą na sesję rady powiatu i upomną o naprawę tej ulicy i innych w tym rejonie jak Nowy Rynek czy Wschodnia, bo to są drogi powiatowe - może powiat wreszcie wziąłby się za stan swoich dróg na terenie miasta. A i inne ulice będące drogami powiatowymi wołają o naprawę jak np. ul. Nagórna.
| Zgłoś do usunięcia