sim
geberit
Wiadomości Sport Koło musi pożegnać się z piłką ręczną

Koło musi pożegnać się z piłką ręczną

07-09-2013 09:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,887 | Komentarzy: 2
Tomasz Nowak
Koło musi pożegnać się z piłką ręczną
Foto:
zacisze
Drugie miejsce w rozgrywkach III ligi piłki ręcznej, emocjonujące spotkania, komplet kibiców na hali, radość i łzy. To wszystko okazało się za mało. Uczniowski Klub Sportowy „SALUS” z Przedcza, jedyny przedstawiciel Kolskiej ziemi w rozgrywkach III ligi piłki ręcznej seniorów, nie zagra w tym sezonie na parkietach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Powód?? Zespół nie doszedł do porozumienia z Dyrektor MOSiR oraz Burmistrzem Miasta Koła w sprawie wynajmu obiektu na rozgrywki ligowe oraz treningi.
Po trzech sezonach spędzonych na parkietach Miejsko – Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole, UKS „SALUS” Przedecz żegna się z tym obiektem. Nie udało się przedstawicielom Przedeckiego zespołu dojść do porozumienia w sprawie stawki za wynajem hali na mecze oraz treningi. W sezonie 2013/2014 podopieczni Edwarda Dereszewskiego mecze w roli gospodarza będą rozgrywali na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu.

Już teraz zapraszamy na pierwszy mecz Przedeckich szczypiornistów w nowym sezonie. 20 października 2013r., o godzinie 15.00 na hali GOSiR w Choceniu, Przedecki zespół podejmie zespół MKS Nielba Wągrowiec. Wspaniałe emocje gwarantowane!!!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
k 08-09-2013 10:14
nie dosc ze z Koła wygania sie wszystkie firmy ktore chca tutaj inwestowac, to jeszcze przegonili III ligową druzyne, dziwie sie ze jeszcze w Koscielcu maja gdzie w szachy grać....
| Zgłoś do usunięcia
ZZ.. 07-09-2013 12:45
1) Dlaczego: "Kolskiej ziemi" - przymiotnik pospolity z wielkiej litery w środku zdania? 2) MOSiR w Kole stał się M-GOSiR w Kole?: "na parkietach Miejsko – Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole" 3) Dlaczego: "Przedeckiego zespołu" i "Przedeckich szczypiornistów" - przymiotnik pospolity z wielkiej litery w środku zdania? Pozdrawiam redakcję.
| Zgłoś do usunięcia