sim
bricomarche
Wiadomości Sport Piłkarze na spotkaniu z Lechem Poznań

Piłkarze na spotkaniu z Lechem Poznań

09-09-2013 11:27 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,061 | Komentarzy: 0
Piłkarze na spotkaniu z Lechem Poznań
Foto:
zacisze
W ubiegłą środę na boisku KS Sokół Kleczew odbyła się uroczystość nadania sztandaru temu właśnie klubowi występującemu obecnie w III lidze piłkarskiej. Uroczystość tą uświetnił towarzyski mecz pokazowy z Lechem Poznań. W święcie kleczewskich piłkarzy wzięli także udział zawodnicy kolskiej Olimpii oraz uczniowie oddziału sportowego o profilu „piłka nożna” działającej w Zespole Szkół nr 1 w Kole.
Nasi chłopcy obejrzeli mecz, mieli szansę porozmawiania z piłkarzami ekstraklasy, zebrania autografów, zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Dla wszystkich takie spotkanie z idolami to wielka przygoda i wyróżnienie tym bardziej, że są to pierwsze dni nowego oddziału sportowego prowadzonego przez trenera-nauczyciela, Piotra Krzyżanowskiego - na co dzień kapitana kolskiej Olimpii. Warto nadmienić, że podczas minionych wakacji chłopcy z oddziału piłkarskiego uczestniczyli w zgrupowaniu sportowym w górach, gdzie mieli szansę brać udział w treningu Cracovii Kraków.

Już wkrótce młodzi piłkarze wezmą udział w kolejnej edycji Turnieju „Orlika” o Puchar premiera Donalda Tuska. Przypomnijmy, ze niespełna 2 lata temu drużyna Zespołu Szkół nr 1 w Kole wygrała ten największy turniej piłkarski w Polsce, co było to niewątpliwie inspiracją do powstania oddziału o profilu sportowym przy szkole z ul. Poniatowskiego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!