sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Przystań dziękuje Malinowej Mambie

Przystań dziękuje Malinowej Mambie

28-09-2013 12:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,486 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Przystań dziękuje Malinowej Mambie
Foto:
W związku z przeprowadzoną przez Malinową Mambę akcję sprzątania ziemi - członkowie stowarzyszenia STIRW „Przystań” chcą serdecznie podziękować za objęcie akcją terenu przystani kajakowej na rzece Warcie .
Jak dowiedziałem się w rozmowie telefonicznej od prezesa stowarzyszenia M.M. pana Sebastiana Szczesiaka ” Impreza sprzątania odbyła się dość spontanicznie a teren przystani został posprzątany w ramach podziękowania za wcześniejszą pomoc STIRW „Przystań” w wypożyczeniu kajaków na „Spływ Świętojański", w którym Malinowa Mamba wzięła udział. Chciałbym podkreślić iż teren przystani służy wszystkim mieszkańcom naszego miasta a wiec i oni na pewno są wdzięczni za ostatnią akcję członków M.M. Dziękujemy Malinowej Mambie a także wysyłamy zaproszenie do udziału w przyszłorocznej akcji „Kajakarskiego Eko Projektu” organizowanego przez nasze stowarzyszenie.

Daniel „koluś” Piotrowski
Rzecznik prasowy STIRW „Przystań” w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
J 30-09-2013 18:54
Nie wiem co Ty za Maja jesteś ale zapraszam na przystań to porozmawiamy i trochę wytłumaczę Tobie na czym to wszystko polega jak na pierwszy rzut to widać że bez pojęcia jesteś.
| Zgłoś do usunięcia
Maja 29-09-2013 09:34
Ja chyba śnię. Członkowie Stowarzyszenia STIRW Przystań sami nie posprzątali terenu przystani kajakowej tylko musiała to zrobić Malinowa Mamba w ramach podziękowań - to dlaczego tą sprawę tak nagłośniono. Co to są za członkowie, którzy nawet nie przyszli na sprzątanie. Sami bez nagłaśniania sprawy powinni posprzątać wokół przystani. Ten artykuł i to podziękowanie świadczy o tym jakie mamy podejście do sprzątania terenów po których się poruszamy, na których pracujemy. Tak samo na stadionie jest tyle imprez, tylu młodych ludzi korzysta z tego terenu - dlaczego pracownicy stadionu / członkowie Olimpii/ nie zorganizują częściej akcji sprzątania, przecież tam są ludzie odpowiedzialni za te tereny. Co innego parki, tam oprócz UM nie ma kto posprzątać a mieszkańcy śmiecą bardzo dużo. Sprzątajmy wokół swoich miejsc pracy, wokół terenów na których działamy a na pewno będzie czyściej. Tylko niektórzy mają taką zasadę jak mi nie zrobią zdjęcia i sprawy nie nagłośnią to dlaczego mam sprzątać.Myślę, że na przyszły rok wokół stadionu i przystani Malinowa Mamba nie będzie miała co sprzątać bo będzie tam zawsze czysto.
| Zgłoś do usunięcia