sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Sukcesy kolskich szkół na EDU-TRENDY

Sukcesy kolskich szkół na EDU-TRENDY

01-10-2013 07:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 13,274 | Komentarzy: 2
Sukcesy kolskich szkół na EDU-TRENDY
Foto:
zacisze
W ostatni weekend w salach wystawowych warszawskiego Stadionu Narodowego odbywały się targi edukacyjne EDU-TRENDY połączone z warsztatami i konferencjami związanymi z oświatą, szkolnictwem wyższym i rynkiem pracy. Podczas tej prestiżowej imprezy rozdane także zostały nagrody dla najlepszych szkolnych stron internetowych w Polsce w 2013 r.
Na imprezę zaproszeni zostali przedstawiciele dwóch kolskich placówek oświatowych: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole oraz Zespołu Szkół nr 1 w Kole. W konkursie "Szkolnastrona Roku 2013" wzięło udział ponad dwa tysiące szkół i przedszkoli z całego kraju, spośród których docenione zostały witryny internetowe zaproszonych szkół: strona Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (administrator p. Aneta Brdyś) zwyciężyła w kategorii Debiut Roku, natomiast witryna Zespołu Szkół nr 1 w Kole po raz kolejny zdobyła uznanie jury, tym razem jako jedna z 5 Wspaniałych na 5 edycję konkursu. Przypomnijmy, że strona ZS nr 1 w Kole (administratorzy: Lech Brzeziński, Jarosław Gałązka i Michał Perzyński) w ubiegłym roku wybrana została jako Najlepsza Multimedialna Strona Roku 2012, a rok wcześniej witryna Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Kole (należącego od 2011 r. do ZS nr 1) zwyciężyła w konkursie zostając Złotą Szkolną Strona Roku 2011.

Gratulujemy administratorom szkolnych stron oraz zapraszamy do odwiedzenia nagrodzonych witryn: www.soswkolo.szkolnastrona.pl, www.zs1kolo.szkolnastrona.pl.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
aneta 06-10-2013 21:14
soswkolo.szkolnastrona.pl zapraszam do odwiedzenia naszej strony
| Zgłoś do usunięcia
ela 01-10-2013 14:06
Wielkie gratulacje dla obu szkół,inni niech podziwiają i naśladują. Uważam że tym nauczycielom z okazji Dnia Edukacji należą się ńajwyższe nagrody a dla panówz Zespołu Szkół nagroda Ministra Oświaty.Wspaniale promują nasze miasto.Czy inne placówki nie maja z Wami żadnych szans.
| Zgłoś do usunięcia