sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Nowe szafki dla uczniów ZS 1

Nowe szafki dla uczniów ZS 1

02-10-2013 08:25 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,937 | Komentarzy: 7
Nowe szafki dla uczniów ZS 1
Foto:
zacisze
W ubiegłym roku na korytarzach szkoły podstawowej pojawiły się nowe szafki dla najmłodszych uczniów. Sprawdzają się świetnie, dlatego też kilka dni temu przywiezione i zamontowane zostały kolejne - również w części gimnazjalnej.
Estetyczne i nowoczesne szafki służą uczniom z klas I-III szkoły podstawowej już od roku. Z powodu zwiększenia się liczby klas konieczny był zakup kolejnych szafek, w tym także dla chłopców z oddziału sportowego gimnazjum. Każda szafka ma swój własny, niepowtarzalny kod, szafki są atestowane i bezpieczne dla uczniów. W chwili obecnej jest ich na terenie szkoły podstawowej i gimnazjum 150, docelowo każdy z uczniów naszej szkoły ma posiadać własną szafkę na ubrania, obuwie, książki i inne "skarby". Zakupu szafek dokonano ze środków własnych szkoły.

ZS1 KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
oświata 06-10-2013 22:26
A może z tym projektem to było tak, że dostała go szkoła, która zgłosiła się jako pierwsza???
| Zgłoś do usunięcia
truskawa 06-10-2013 21:36
Alinka tu jest o szafkach, jedna szkoła kupi to, inna tamto, kupili szafki to źle? A skąd Ty tyle wiesz o projektach, ciekawe gdzie pracujesz i czemu Ci tak żal.
| Zgłoś do usunięcia
ALI - nka 05-10-2013 21:11
Ależ mój drogi anty - malkontencie ! Ja nie piszę o sobie i nikomu nie zazdroszczę, bo mnie wszystko znakomicie się udaje ! A' propos "projektów" - słynny projekt Cyfrowa Szkoła. Myślisz, że mogła do niego przystąpić szkoła, ta która chciała ? Otóż nie - w ubiegłym roku szkołę wybierał organ prowadzący, czyli .... burmistrz. w tym roku druga edycja projektu - dyrektor szkoły może zgłosić swoją placówkę ? Nie, decyduje burmistrz. Ty rzeczywiście znasz sytuację w kolskich szkołach tylko z gazet i internetu. Może spróbuj poznać ją od środka ?
| Zgłoś do usunięcia
anty-malkontent 05-10-2013 13:56
ALI-nka, jakbyś znała sytuację w kolskich szkołach, to byś nie pisała głupot. Mnie wystarczy czytać gazety, internet i oglądać osiedlówkę i wiem, ile tam jest projektów i że ta szkoła potrafi zdobyć pieniądze na różne turnieje itp. Znajomych syn chodzi tam do klasy sportowej bo ktoś miał pomysł taką zorganizować itd. Jesteś ALI-nko osobą, która strasznie zazdrości i pluje jadem oraz wypisuje kłamstwa. Może weź się za robotę to też coś Ci się uda.
| Zgłoś do usunięcia
ela 03-10-2013 13:20
Czy dobrze zrobiły te szkoły że się nie połączyły, chyba nie.Bo już są kłopoty kadrowe a może być jeszcze gorzej.Nieprawda że w jednej szkole jest kasa na wszystko a w drugiej nie. Dużo zależy od Dyrektora danej placówki.Trzeba nie zazdrościć tylko brać się do roboty.
| Zgłoś do usunięcia
ALI - nka 02-10-2013 21:26
Tak, wiele można zrobić, jak burmistrz hołubi tylko jedną szkołę w mieście. W jednej szkole jest kasa na wszystko, w pozostałych na wszystkim się tnie. To nagroda za przychylenie się do pomysłu burmistrza w sprawie łączenia szkół. Inne szkoły się nie zgodziły - to teraz ponoszą karę.
| Zgłoś do usunięcia
ela 02-10-2013 14:54
Jak się chce to widać wiele można zrobić.Brawo Dyrekcja szkoły.Niech inni biorą przykład że w kiepskich czasach można też działać a nie tylko narzekać.
| Zgłoś do usunięcia