sim
materace
Wiadomości Miasto Koło SP3 oszczędza coraz skuteczniej

SP3 oszczędza coraz skuteczniej

03-10-2013 08:06 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,915 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
SP3 oszczędza coraz skuteczniej
Foto:
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole propaguje ideę oszczędzania w SKO, otrzymała już z tego tytułu kilka nagród, efektem udziału w konkursie „Dziś w SKO jutro w PKO” jest nagroda II stopnia i wygrana w wysokości 1000 zł na potrzeby placówki.
W konkursie oceniane było przygotowanie kroniki w postaci papierowej lub elektronicznej i wykazanie się jak największą aktywnością i pomysłowością. Gratulujemy, tym bardziej, że to nie pierwszy sukces uczelni. SP nr 3 zajęła przecież 5. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie SKO wśród szkół liczących powyżej 300 uczniów. W związku z tym faktem w maju br. przedstawiciele PKO BP przekazali na ręce dyrekcji nagrody – laptop i projektor multimedialny a dodatkowo unikatową skarbonkę, jedną z pięciuset wyprodukowanych w 2010 r., będących repliką tych z 1920 r.

W obecnym roku szkolnym PKO BP zorganizował trzy konkursy z zakresu edukacji finansowej. We wszystkich oczywiście SP nr 3 uczestniczyła. Pierwszy, „NoweSKO”, miał na celu propagowanie idei SKO i zmobilizowanie jak największej liczby uczniów do oszczędzania. Wówczas młodzi otrzymali miłe upominki. Drugi - „Zimowe Oszczędzanie z SKO”, w którym placówka zajęła wysokie 5. miejsce w kraju, dotyczył ilości zaoszczędzonych pieniędzy. Opiekunami SKO są Grażyna Trocińska i Magdalena Zapędowska - Śpiewak.

UM KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
oks 06-10-2013 23:42
Gratulacje dla szkoły, pamiętam sko w dawnych czasach.
| Zgłoś do usunięcia