sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Sport Mecz na szczeblu międzynarodowym w Kole

Mecz na szczeblu międzynarodowym w Kole

21-10-2013 13:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,904 | Komentarzy: 0
Mecz na szczeblu międzynarodowym w Kole
Foto:
zacisze
W minioną sobotę w kolskiej hali MOSiR odbył się mecz międzynarodowy w którym zmierzyły się zespoły Młodzieżowej Reprezentacji Polski i pierwszoligowego zespołu holenderskiego ASKO Assen.
Spotkanie miało charakter towarzyski i było najważniejszym sportowym punktem pobytu holenderskich korfballistów na terenie naszego miasta. Nasi reprezentacji przy szczelnie wypełnionych przez kibiców trybunach stawiali dzielny opór zawodnikom „pomarańczowych”. Do przerwy przegrywali tylko jednym punktem (9:10). Po przerwie trener Waldemar Pietrzak dał możliwość gry wszystkim rezerwowym zawodnikom, dokonując sześciu zmian. Mimo tego mecz nadal miał wyrównany charakter, dopiero w ostatnich piętnastu minutach uwidoczniła się przewaga holenderskiego zespołu, który wygrał ostatecznie spotkanie 23 : 17.

Swego zadowolenia po rozegranym spotkaniu nie krył trener naszej reprezentacji Waldemar Pietrzak – „Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników w dzisiejszym meczu, mimo bardzo wymagającego przeciwnika pokazaliśmy kolskim kibicom dobrą grę i mam nadzieję, że korfball zyskał dzięki temu wielu nowych sympatyków. Nasze tygodniowe zgrupowanie jest jednym z etapów przygotowań reprezentacji do przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbędą się maju przyszłego roku w tureckiej Antalli. Już 8 listopada wyjeżdżamy na międzynarodowy turniej do Belgi a później w końcu listopada i na początku grudnia dwa trzydniowe zgrupowania w Kole.”
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!