sim
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Spotkanie z ciekawą osobą [FOTO]

Spotkanie z ciekawą osobą [FOTO]

25-10-2013 08:46 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,911 | Komentarzy: 1
Spotkanie z ciekawą osobą [FOTO]
Foto:
zacisze
We wtorek , 22.10.2013r uczniowie Gimnazjum im. Orła Białego w Powierciu spotkali się z reżyserem Panem Maciejem Michalskim.
Pan Maciej Michalski absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu pochodzi z Sycewa jest reżyserem, scenarzystą a także dokumentalistą . Jest także cenionym twórcą teledysków, głównie dla Justyny Steczkowskiej, oraz wielu innych artystów takich, jak Irena Jarocka, Indigo, Cristina Bien .

W roku 2010 i 2011 został zwycięzcą OGAE Video Center na najlepszy teledysk w Europie. Debiut pełnometrażowy Pana Macieja Michalskiego w 2009 r. to film „Królowa śniegu”, a w 2012r - „Kanadyjskie sukienki”. Jest on również współautorem muzyki do swoich filmów.

Obecnie kręci kolejne sceny swojego następnego filmu pełnometrażowego m.in. w swoich rodzinnych stronach.
Pan Michalski opowiadał bardzo ciekawie o swojej pracy. Wyjaśnił, na czym polega praca reżysera filmów i teledysków. Pochwalił się również swoimi osiągnięciami w dziedzinie filmu i muzyki. Uczniowie zadawali również pytania, które związane były m.in. z pracą, zainteresowaniami, życiem prywatnym. Pan Maciej Michalski dziękując za spotkanie obiecał, że spotka się z uczniami tego gimnazjum ponownie.

Spotkanie to przygotowała pani Agnieszka Schröder przy współpracy pani Katarzyny Szafrańskiej .Agnieszka Schröder

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
ela 28-10-2013 11:03
Do tej pory absolutnie nic nie słyszałam o tym panu i jego osiągnięciach a staram się śledzić nowinki o ludziach z naszego rejonu. Jedyne co mi się kojarzy z tym panem to fakt że zapoznał swojego braciszka z p. Ewą Kasprzyk starszą od brata o 25 lat. Pozazdrościc takiej popularności. Niemniej życzymy p. Maciejowi wielu sukcesów, żeby naprawdę było się czym chwalić.
| Zgłoś do usunięcia