sim

Wiadomości Pożary Niecodzienne zajęcia ze strażakami

Niecodzienne zajęcia ze strażakami

15-11-2013 15:01 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,083 | Komentarzy: 5
Niecodzienne zajęcia ze strażakami
Foto:
zacisze
W ramach obowiązującego porozumienia pomiędzy Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kole a Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Technicznych w Kole w dniu 24 października 2013 roku na świetlicy tutejszej Komendy odbyły się niecodzienne zajęcia.
Uczniowie klas mundurowych zostali zapoznani z historią kolskiej strażnicy oraz z zasadami udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na zakończenie zajęć uczniowie zapoznali się ze strukturą organizacyjną komendy, pracą strażaków oraz sprzętem ratowniczym będącym na wyposażeniu Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Kole. Zajęcia poprowadził Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kole mł. bryg. Robert Kropidłowski.

Tekst: kpt. Marek Guzowski
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
dada 17-11-2013 19:57
Szanowny mundku, to sobie pogadamy na portalu. Ja też piszę krytyczne uwagi w trosce o mowę polską. To, co jest na tym portalu woła o pomstę do nieba. Nie znam redaktorów ale na podstawie tego, co i jak piszą myślę, że daleko im do matury .
| Zgłoś do usunięcia
mundek 16-11-2013 22:03
Hm, nie znałem, ale bardzo zacne hasło. Żeby jednak być sprawiedliwym to muszę z całą szczerością przyznać, że w portalu jest cała masa błędów, a właściciel jak mi się zdaje, maturę ma. A tak niewiele trzeba - są słowniki online, można spytać kogoś obok itd. Po prostu nie trawię "gwałcenia" języka polskiego w oficjalnych publikacjach, a portal taką jest. Pominę już fakt usuwania wszelkich uwag, których nie czynię złośliwie, tylko w trosce o poprawność języka.
| Zgłoś do usunięcia
dada 16-11-2013 16:59
Szanowny mundku. Kto jest autorem wiemy. Jak widzisz, ciągle aktualne jest hasło: "nie matura lecz chęć szczera, zrobi z ciebie oficera".
| Zgłoś do usunięcia
mundek 16-11-2013 01:16
Na świetlicy, powiadacie? A mi się całe życie wydawało, że na świetlicy, podobnie jak na hali, to tylko papa leży. Cóż, widać człowiek mało wie. I liceum jest w zespole, a nie przy zespole. Przy to będzie basen. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno, prawda? Ktokolwiek to pisał to w szanującej się redakcji chyba dokonuje się korekty?
| Zgłoś do usunięcia
AHH 15-11-2013 15:29
szuli <33
| Zgłoś do usunięcia