sim

Wiadomości Miasto Koło 49 tys. złotych na remont ogrodzenia

49 tys. złotych na remont ogrodzenia

26-11-2013 10:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,314 | Komentarzy: 5
Jubiler Euro Koło
49 tys. złotych na remont ogrodzenia
Foto:
Taką kwotę umieszczono w projekcie budżetu miasta na remont ogrodzenia Stadionu Miejskiego w Kole. Czy inwestycja zostanie zrealizowana? Tak jak z poprzednimi projektami - wszystko zależy od kolskich radnych.
Stadion Miejski z roku na rok nabiera blasku a to wszystko dzięki systematycznym remontom i opiece Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, którego pracownicy dbają jego murawę i teren wokół boiska. Brakuje jeszcze jednej, ważnej rzeczy - poprawy ogrodzenia, które w niektórych miejscach praktycznie nie istnieje.

Na ten cel Burmistrz zaproponował w projekcie budżetu na 2014 rok kwotę 49 000 złotych. To, czy dojdzie do tej inwestycji zależy jeszcze od wielu czynników, ale przede wszystkim czy radni nie wyrzucą tego punktu z budżetu.

Czy Waszym zdaniem to potrzebna inwestycja?
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
Teresa 26-11-2013 13:11
Uważam, że jest to dobra inwestycja, należy przyciągać młodzież do sportu. Ogrodzenie jest bardziej potrzebne niż skatepark. Na stadion przybywa też więcej osób z zewnątrz i dlatego należy o to miejsce zadbać.
| Zgłoś do usunięcia
Sandro 26-11-2013 12:26
Według mnie temat Skateparku owinien byc zamknięty, to jest puszka Pandory dla miasta. Za tę kasę można by tyle inwestycji zrobić w Kole, choćby Kino wyremontować, czy wybudować ogrodzenie na Stadionie, na pewno inwestycja dla szerszej grupy odbiorców niz Skatepark.
| Zgłoś do usunięcia
Robert 26-11-2013 12:18
Zamiast na ogrodzenie i na ten skatepark to te pieniądze na basen dać .
| Zgłoś do usunięcia
Michał 26-11-2013 11:21
Zgodzę się z wypowiedzą "Kibica" za parę lat te młode chłopaki wyrosną z wieku i park opustoszeje i będzie nie użytkowany. Jak dla mnie Radni powinni przekazać te 49tys na grodzenie.
| Zgłoś do usunięcia
Kibic 26-11-2013 11:16
Po co lepiej dać te 49 tys na skatepark dla paru osób co poszli pod ratusz i pokrzyczeli. Może kibice tez tak powinni zrobić ? Radni zastanówcie się co będzie lepsze czy nowe ogrodzenie dla wiernych kibiców żeby nie musieli wyjeżdżać na mecze swojej drużyny mając dobry stadion u siebie zwłaszcza ze była wymieniana murawa odnawiane były miejsca dla zawodników (szatnie i budki) , czy dla paru osób którzy za parę lat wyrosną i znudzi się im ten park i będzie stał bez użytku. Nie przepraszam będzie tylko zbiorowiskiem do spożywania alkoholu. Wiec jeszcze raz wielka prośba Radni zastanówcie się.
| Zgłoś do usunięcia