sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Kolskie Forum Kobiet zaprasza!

Kolskie Forum Kobiet zaprasza!

29-11-2013 21:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,019 | Komentarzy: 0
Kolskie Forum Kobiet zaprasza!
Foto:
zacisze
Kolskie Forum Kobiet serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie! Boże Narodzenie wkrótce! Każda z nas, czytając te słowa, może zareagować inaczej. Może jest nam trudno uwierzyć, że do Świąt zostało tak mało czasu, lub wprost przeciwnie, już nie możemy się ich doczekać.
Każdego roku słyszymy te same słowa: Dziś bowiem w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan (Ew. Łukasza 2,11). Mówią one o cudzie, który wydarzył się ponad 2000 lat temu. Jakie mają znaczenie dla nas?

Nasi goście, Jagoda Markiewicz i Ewa Jastrzębska, opowiedzą o niezwykłym znaczeniu tych najpiękniejszych Świąt i o tym, jak dzisiaj możemy doświadczyć cudu Bożego Narodzenia.

Jagoda ukończyła fizykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale jej życiową pasją jest pomaganie kobietom w przemianie duchowej, zawodowej, społecznej i osobistej. W ramach Forum Kobiet organizuje i prowadzi konferencje, seminaria i biblijne grupy wsparcia, zachęcając kobiety do rozwijania osobistego potencjału i życia w harmonii z Bogiem, sobą i innymi. Jest mężatką, mamą dwóch dorosłych synów.

Ewa – z wykształcenia technik-chemik. Przez 15 lat pracowała w Instytucie Chemii Przemysłowej. Następne 11 lat pracowała we własnym domu i ogrodzie, ciesząc się, że może więcej czasu spędzać z rodziną. Obecnie pracuje w rodzinnej firmie. Bardzo lubi pomagać innym i robi to z radością i z Bożą pomocą. Jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch dorosłych córek.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie i rozmowy przy kawie i ciasteczkach oraz prosimy o przekazanie zaproszenia dalej!

Cud Bożego Narodzenia
Jagoda Markiewicz
Ewa Jastrzębska
Niedziela, 1 grudnia 2013
godz. 16.00–18.30
Sala w Domu Parafialnym (Fara)
ul. Kościelna 10
www.forumkobiet.pl


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!