(13)
× Nowość! Kolska Baza Medyczna - znajdź specjalistę już dziś!
Średnie opady śniegu 1.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Tragiczna śmierć motocyklisty

Autor: 10 Maj 2010 przeczytasz w minutę
Tragiczna śmierć motocyklisty
©
(13) | Czytano:
30,280 razy | przeczytasz w minutę

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną tragicznego zdarzenia drogowego do jakiego doszło w niedzielę około godz. 17.00 na jednym ze skrzyżowań w Kole.

R E K L A M A
13
Czytano:
30,280 razy
Udostępnij
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kolskiej jednostki badają przyczyny tragicznego wypadku jaki miał miejsce w minioną niedzielę w Kole. Około godz. 17.00 na skrzyżowaniu ulic Skłodowskiej z Dąbską doszło do zderzenia osobowego seata z motocyklem yamaha.

Na skutek obrażeń poniesionych podczas uderzenia motocyklista 37 letni mieszkaniec Kościelca zmarł, natomiast 53 letnia mieszkanka Koła kierująca seatem z obrażeniami ciała trafiła do kolskiego szpitala. Utrudnienia w ruchu w miejscu wypadku trwały ponad 3 godziny.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (13)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
GeriTer · 21 Wrzesień 2013
Тут можно купить средства для увеличения потенции по выгодным ценам с доставкой. Наши препараты стремительно помогут повысить потенцию, и не надо никакое исцеление! Виагра, Сиалис, Левитра - это самые пользующиеся популярностью и эффективные препараты для повышения потенции. Уже на данный момент такие эффективные средства для увеличения потенции можно заказать в нашем веб магазине. Сайт Фарма.биз
~liskaere · 03 Marzec 2012
Ěŕăŕçčí îáóâč: ęóďčňü âĺńĺííţţ ćĺíńęóţ îáóâü Liska (Ëčńęŕ), íĺäîđîăŕ˙ ęŕ÷ĺńňâĺííŕ˙ îáóâü ćĺíńęŕ˙ Liska (Ëčńęŕ), ćĺíńęŕ˙ îáóâü áîëüřčő đŕçěĺđîâ îíëŕéí Liska (Ëčńęŕ), îáóâü çčěŕ 2011 ôîňî ćĺíńęŕ˙ Liska (Ëčńęŕ), ćĺíńęŕ˙ îáóâü áîńîíîćęč Liska (Ëčńęŕ).
~lerafuxee · 11 Luty 2012
Ěŕăŕçčí îáóâč: ćĺíńęŕ˙ îáóâü áîëüřîé ďîëíîňű Liska (Ëčńęŕ), ćĺíńęŕ˙ îáóâü ôđŕí÷ĺńęî äîííč Liska (Ëčńęŕ), îáóâü ćĺíńęŕ˙ aldo Liska (Ëčńęŕ), ćĺíńęŕ˙ ŕěĺđčęŕíńęŕ˙ îáóâü Liska (Ëčńęŕ), ćĺíńęŕ˙ ńďîđňčâíŕ˙ îáóâü 2011 Liska (Ëčńęŕ).
~lerafuxsi · 28 Styczeń 2012
Ěŕăŕçčí îáóâč: ęčňŕéńęŕ˙ îáóâü ćĺíńęŕ˙ Liska (Ëčńęŕ), îáóâü ëĺňî 2010 ôîňî ćĺíńęŕ˙ Liska (Ëčńęŕ), ćĺíńęŕ˙ îáóâü d g Liska (Ëčńęŕ), ńňčëüíŕ˙ ćĺíńęŕ˙ îáóâü ęóďčňü Liska (Ëčńęŕ), îáóâü ćĺíńęŕ˙ baldinini Liska (Ëčńęŕ).
~iidDHbzMve · 08 Luty 2011
doors.txt;5;10
~iidDHbzMve · 08 Luty 2011
doors.txt;5;10
~max · 30 Maj 2010
co ty pier****sz ... nie masz pojecia o czym piszesz motocyklista jadac przepisowe 50 km/h nie ma szans w z durna baba co skreca nie patrzac na przepisy ...
~tos · 13 Maj 2010
Kondolencje dla Najbliższych - szczerze współczuje !
~gosc · 13 Maj 2010
bob - z całym szacunkiem ale pie*****sz jak potłuczony
~ala · 12 Maj 2010
... Znałam motocyklistę i powiem z pełnym przekonaniem, że był to jeden z niewielu rozsądnych, szczerych, sympatycznych i mądrych chłopaków- których poznałam w swoim życiu ... i nie jest nam tu osądzać czyja wina i co by było gdyby ... Wspaniały chłopak nie żyje- i nawet jeśli to był jeden z niewielu błędów jakie w życiu popełnił- stał się dla niego wyrokiem ... zaś kobieta kierująca autem też nie przejdzie do normalności bo nikt z nas nie potrafiłby zapomnieć ... Zbyszku - będziemy za Tobą tęsknić bo Byłeś, a w sercach ludzi którzy Cię znali, Pozostaniesz na zawsze kimś wyjątkowym !!! i ten cholerny żal rozrywa mi serce a brak zrozumienia wciąż męczy !!! Czemu właśnie taki ktoś jak Ty, ..i czemu w ogóle ... bądźmy ostrożni - bo tak często nie zdajemy sobie sprawy że decydujemy nie tylko swoim, ale i cudzym życiem ... Jest mi smutno ...
~bob · 12 Maj 2010
Z całym szacunkiem dla zmarłego, ale sam jest sobie winien - ktoś nieodpowiedzialny na takim motorze i tragedia gotowa. Motocyklista również powinien się liczyć z faktem, że ktoś może mu wyjechać... gdyby nie szalał, to by nie zginął. Pani kierująca Seatem pewnie źle oceniła prędkość motoru, że ten jedzie z taką prędkością. Ja bym poczekał, nawet gdyby ten jechał 30 km/h, wychodząc z założenia że ten jedzie szybko na takim sprzęcie.
~... · 10 Maj 2010
Kolejny motocyklista [*] Wyrazy współczucia dla rodziny, to ona przeżywa teraz straszną tragedie.
~romek23 · 10 Maj 2010
M.A.S.A.K.R,A!! [*]
Powiat Kolski
Sanepid w Kole sprawdził obciążenie uczniów plecakami szkolnymi
9 godziny temu 2,969 5

Sanepid w Kole sprawdził obciążenie uczniów plecakami szkolnymi

Miasto Koło
Bieżące utrudnienia na lokalnych drogach [AKTUALIZACJA]
4
9 godziny temu 9,985

Bieżące utrudnienia na lokalnych drogach [AKTUALIZACJA]

Inne
PSP ma duży powód do radości - nowy wóz już w garażu
9 godziny temu 3,315 2

PSP ma duży powód do radości - nowy wóz już w garażu

Powiat Kolski
Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia  w pow. kolskim
1 dzień temu 12,191

Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia w pow. kolskim

Miasto Koło
WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa
1 dzień temu 3,083 3

WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa

Miasto Koło
Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni
1 dzień temu 9,510

Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz