sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Krzyczący konkurs i pokaz talentów [F][V]

Krzyczący konkurs i pokaz talentów [F][V]

21-03-2014 16:27 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,004 | Komentarzy: 1
Tomasz Nowak
Krzyczący konkurs i pokaz talentów [F][V]
Foto:
zacisze
Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole postanowiło wyjść na przeciw wymaganiom uczniów szkoły, co do spędzenia miło czasu w "dzień wagarowicza". Propozycją ze strony samorządu uczniowskiego było zorganizowanie części artystycznej, której głównym elementem była rywalizacja między nauczycielami i uczniami w najgłośniejszym wykrzyczeniu słowa "wiosna".
Punktualnie w południe rozpoczęła się impreza szkolna, która miała za zadanie odpędzić zimę na dobre. W pierwszej jej części dyrektor placówki Waldemar Koligot wręczył symboliczne nagrody uczniom, którzy w ostatnim czasie osiągnęli sukcesy w różnych konkursach. Kolejnym punktem programu był konkurs na najgłośniejszy krzyk. Do rywalizacji przystąpili nauczyciele oraz uczniowie. Jak widzimy na materiale video, nauczyciele bawili się co najmniej tak jak ich uczniowie, czym pokazali, że oprócz nauczania potrafią zintegrować się z młodzieżą.

Po ogłoszeniu wyników konkursu przyszedł czas na występy uczniów, które rozpoczęły się od prezentacji wokalnej, następnie grupa szkolnych chemików pokazała kilka ciekawych doświadczeń.

Dyrektor szkoły zaprasza również gimnazjalistów i ich rodziców na dni otwarte, które odbędą się w najbliższy wtorek. Następny tydzień to dla licealistów gorący czas, dlaczego? O tym powie sam dyrektor w materiale video.


Foto, VIDEO: F&A MEDIA

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
jola 22-03-2014 08:53
Super :) nauczyciele pokazali , ze potrafia sie dobrze bawiuc i maja dystans do siebie :) Wiooosnaaa!
| Zgłoś do usunięcia