Już byli w ogródku…

Autor: 13 Kwiecień 2014 przeczytasz w ok. 2 min.
©
2,710 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

1:0 i 2:1 prowadziła Olimpia w meczu IV ligi grupy południowej z Obrą Kościan. Wszystko wskazywało na to, że w Kole pozostaną 3. punkty. Niestety, goście nie mając nic do stracenia rzucili się do ataku i zdobyli 2. bramki i wygrali mecz 3:2.

0
2,710 razy
Pierwsza połowa wyrównana w której kolanie zdobyli dwa gole. Pierwsza w 25 minucie sędzia podyktował rzut wolny z odległości około 25 metrów. Do piłki podszedł Paweł Powietrzyński i silnym strzałem zmusił bramkarza gości do kapitulacji. Na wyrównanie czekaliśmy 6 minut kiedy to Maciej Bossy zdobył bramkę dla swoich barw. W 36 minucie po podaniu Marańdy, Damian Kotkowski zdobywa drugiego gola i jest 2:1dla gospodarzy.

W drugiej odsłonie goście mieli przewagę czego uwieńczeniem było zwycięstwo. W 73 minucie dośrodkowana piłka przez Damiana Łuczaka wpada do siatki i jest 2:2. Nie bez winy był tu dotychczas dobrze broniący Suliński. Gdy do końca meczu pozostało 11 minut goście wykonywali rzut wolny, do piłki dopadł ponownie Łuczak i umieścił ją w siatce na 2:3.

Na usprawiedliwienie przegranej należy przytoczyć fakt, ze olimpijczycy wystąpili w osłabionym składzie. Ze względu na naukę nie mógł zagrać Kujawa , Sikorski, Zaborski i Jaroszewski. Kawka został wprowadzony dopiero pod koniec meczu i nie wiele mógł zdziałać. Poza straconymi bramkami obie drużyny oddały po kilka silnych strzałów, ale bramkarze byli na posterunku i dzielnie bronili swej świątyni.

Przegraliśmy wygrany mecz. Nie można u siebie stracić trzech bramek w taki sposób, tym bardziej, że strzeliliśmy 2 i mieliśmy spotkanie pod kontrolą. Szkoda, ale jak już wcześniej mówiłem ta drużyna potrzebuje jeszcze trochę zgrania. – skwitował Jarek Kawka.