sim
Artbud
Wiadomości Powiat Kolski Zapraszamy na Jarmark Produktu Lokalnego

Zapraszamy na Jarmark Produktu Lokalnego

08-08-2014 13:42 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,234 | Komentarzy: 1
Tomasz Nowak
Zapraszamy na Jarmark Produktu Lokalnego
Foto:
zacisze
W dniu 10 sierpnia 2014 roku we Wrzącej Wielkiej – w amfiteatrze przy Szkole Podstawowej im. Tony Halika odbędzie się Jarmark Produktu Lokalnego, organizowany przez Stowarzyszenie „Wielkopolska Wschodnia”.
Wydarzenie to ma na celu promocję dziedzictwa kulinarnego i kulturowego regionu. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do godz. 23.00. Gościem specjalnym będzie
dr Grzegorz Russak – znawca i popularyzator kuchni staropolskiej, zwłaszcza myśliwskiej. W trakcie Jarmarku będzie można posmakować kuchni regionu na stoiskach przygotowanych przez laureatów Konkursu Kulinarnego „Kulinarne podboje z LGD”.

Na scenie zaprezentują się zespoły folklorystyczne, młodzieżowe oraz taneczne. Podczas trwania imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach rzeźbiarskich, wikliniarskich, wyrobu figurek z wosku pszczelego, a także obejrzeć pokazy wyrobu żółtego sera oraz ręcznego pozyskiwania miodu. Na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną. Jarmark Produktu Lokalnego jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jarmarku Produktu Lokalnego
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
fiołki 09-08-2014 16:52
Czyli że co , że będą jakieś przepisy potrawy do spróbowania " nie piszcie zaraz że się chce najeść za darmo " tak ? Lubie kuchnie i chętnie bym poznał jakieś regionalne przepisy i potrawy.
| Zgłoś do usunięcia