sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Na sygnale Kradli na stacji

Kradli na stacji

21-05-2010 11:26 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,611 | Komentarzy: 0
Kradli na stacji
Foto:
zacisze
Wczoraj późnym popołudniem policjanci z kolskiej drogówki zatrzymali 22 letniego łodzianina. Mężczyzna w ciągu niespełna godziny na jednej ze stacji paliw zatankował paliwo, za które nie zapłacił a na następnej ukradł wódkę, papierosy i sok.
W czwartkowe popołudnie dyżurny kolskiej jednostki w ciągu 45 minut przyjął informację o dwóch kradzieżach jakie miały miejsce na stacjach paliw. Najpierw około 18.30 w Policach przy autostradzie A2 zatankowano 40 litrów benzyny a kilkanaście minut później w Kole na kolejnej stacji skradziono wódkę, papierosy i sok w kartonie. Dyżurny przyjmujący zgłoszenia szybko zorientował się, że w obu przypadkach zawiadamiający podają podobne rysopisy osób oraz dane pojazdu jakim się poruszali.

Informacja taka natychmiast trafiła do policyjnych patroli. Opisany pojazd w Barłogach na drodze K92 prowadzącej z Koła w kierunku Warszawy zauważyli i zatrzymali policjanci z drogówki. Osobowym citroenem jechało 4 mieszkańców woj. łódzkiego w wieku 22 – 26 lat, zatrzymanych przewieziony do komendy w Kole. Kryminalni ustalili, że za obiema kradzieżami stoi jeden z pasażerów. Potwierdziły to zapisy z monitoringu na stacjach paliw. Po przesłuchaniach, kierowcę i dwójkę z pasażerów zwolniono, natomiast kradnący 22 latek, noc spędził trzeźwiejąc w policyjnym areszcie.

Dziś będzie musiał wyjaśnić swoje postępowanie. Z jego akt wynika, że już wcześniej był karany za różnego rodzaju przestępstwa, między innymi za rozboje, kradzieże i włamania, tym razem za kradzież grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!