sim
Artbud
Wiadomości Powiat Kolski Paranienormalni wystąpili w Kłodawie

Paranienormalni wystąpili w Kłodawie

22-09-2014 09:04 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,235 | Komentarzy: 0
Paranienormalni wystąpili w Kłodawie
Foto:
zacisze
Skecze, które zna prawie każdy Polak: Mariolka, Balcerzak i ostatnio popularny Kryspin - to od lat wizytówka kabaretu Paranienormalni. W ostatni piątek mieszkańcy Gminy Kłodawa mieli okazję zobaczyć ich na żywo. Wszystko za sprawą występu w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie. Sala przez cały czas wypełniała się śmiechem przy jednym z najlepszych kabaretów w kraju.
"Kabaret Paranienormalni, powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze, z woli niebios i determinacji Igora. Nie uprawiamy satyry politycznej, natomiast bacznie obserwujemy przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury.Gramy zarówno w kameralnych warunkach dla małych grup (minimum 4 osoby - przynajmniej o jedną więcej niż na scenie) jak i na dużych imprezach, również plenerowych (maksymalna dopuszczalna liczba widzów 74.000)." - To informacje jakie możemy przeczytać o kabarecie na ich oficjalnej stronie internetowej.

To nie koniec występów kabaretowych w Kłodawie, bowiem 19 października przed kłodawską publicznością zaprezentuje się kabaret Ani Mru Mru - bilety nadal w sprzedaży.

Foto: GOK Kłodawa
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!