sim

Wiadomości Powiat Kolski Wykończeniowe prace na sali w Kłodawie

Wykończeniowe prace na sali w Kłodawie

15-10-2014 10:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,648 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Wykończeniowe prace na sali w Kłodawie
Foto:
zacisze
Trwają ostatnie prace wykończeniowe na obiekcje nowej sali w Kłodawie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, gdzie od dwóch lat trwa budowa sali gimnastycznej. Przypomnijmy, że wykonawcą inwestycji jest firma Przedsiębiorstwo KJS Krzysztof Szurgot z Koła.
Termin zakończenia budowy sali gimnastycznej w Kłodawie zgodnie z umową przypada na 31 października 2014 roku, a jej łączny koszt to ok. 4,5 mln zł.

Po oddaniu nowej sali gimnastyczne szkoła w Kłodawie będzie kolejnym obiektem w powiecie, który w końcu doczekał się prawdziwych warunków do uprawiania sportu.

Budynek sali gimnastycznej przy kłodawskiej szkole wyposażony będzie w jedną z najpiękniejszych sal gimnastycznych w powiecie kolskim. Sam budynek sali ma powierzchnie zabudowy 1288,45 m2 i został zaprojektowany jako parterowy bez podpiwniczenia. Bryła budynku podzielona została na dwie części połączone funkcjonalnie dominującą hale sportową oraz część niższą stanowiącą zaplecze funkcjonalne sali. Ponadto na sali znajdą się trybuny na 152 miejsca siedzące.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!