Pochmurno 16.2
REKLAMA

Wszystkich Świętych. Msze św. 1i2 listopada

Autor: 30 Październik 2014 przeczytasz w minutę
Wszystkich Świętych. Msze św. 1i2 listopada
©
(0) | Czytano:
3,052 razy | przeczytasz w minutę

W sobotę przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Poniżej przedstawiamy Państwu godziny nabożeństw jakie odprawione zostaną w dniu 1 i 2 listopada w naszym mieście i na kolskich cmentarzach.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,052 razy
Udostępnij
Msze św. w Farze o godz. 7 i 18, a na cmentarzu parafialnym o godz. 9, 10.30, 12 i 15. Główne nabożeństwo na cmentarzu, a wiec Msza św. i procesja żałobna - o godz. 12.

Msza św. na cmentarzu na Leśnicy - o godz. 12.

Nabożeństwo na cmentarzu ewangelickim - o godz. 14.30.

Kościół MBCz na ul. Blizna w Kole. W sobotę, 1 listopada, msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.

Ofiary zbierane w piątek na cmentarzu i w kościele przeznaczone będą na potrzeby Seminarium Duchownego we Włocławku.

W przyszłą niedzielę - Dzień Zaduszny. Msze św. w Farze jak w każdą niedzielę. Msza św. zbiorowa za zmarłych z wypominkami na cmentarzu parafialnym w Zaduszki - o godz. 15.15, a na Leśnicy - o godz. 16.

Jak co roku Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą w piątek przed cmentarzem parafialnym, a w sobotę przed cmentarzem ewangelickim przeprowadzi kwestę, z której środki przeznaczone będą na renowację i utrzymanie w należytym porządku nagrobków o wartości historycznej i artystycznej.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
>