sim

Wiadomości Powiat Kolski Sala sportowa w Kłodawie otwarta!

Sala sportowa w Kłodawie otwarta!

07-11-2014 17:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,337 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Sala sportowa w Kłodawie otwarta!
Foto:
To ważny dzień dla społeczności uczniowskiej Kłodawy. Hala sportowa na którą tak czekali - została dziś uroczyście otwarta. Budowa trwała dwa lata, a wykonawcą prac było Przedsiębiorstwo KJS Krzysztof Szurgot z Koła. Sala w Kłodawie jest kolejną dużą inwestycją Starostwa Powiatowego w Kole w tym roku.
Termin zakończenia budowy sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie zgodnie z umową przypadał na 31 października 2014 roku z czego wykonawca wywiązał się. Łączny koszt inwestycji to ok. 4,5 mln zł.

Budynek sali gimnastycznej przy kłodawskiej szkole wyposażony jest w jedną z najpiękniejszych sal gimnastycznych w powiecie kolskim. Sam budynek sali ma powierzchnię zabudowy 1288,45 m2 i został zaprojektowany jako parterowy bez podpiwniczenia. Bryła budynku podzielona została na dwie części połączone funkcjonalnie dominującą hale sportową oraz część niższą stanowiącą zaplecze funkcjonalne sali. Ponadto na sali znalazły się trybuny na 152 miejsca siedzące.

Na uroczystości pojawiło się wielu gości m.in. Senator RP Ireneusz Niewiarowski, Starosta i wicestarosta Powiatu Koskiego Wieńczysław Oblizajek i Marek Banszewski, nauczyciele i dyrektorzy szkół z terenu powiatu, lokalni politycy i radni powiatowi, pracownicy wydziału oświaty starostwa kolskiego i inni.

Niech hasło "Nasze marzenia stały się początkiem nowej rzeczywistości" miały swoje odzwierciedlenie w życiu. Bezpiecznego użytkowania!

Fot. Ireneusz Niewiarowski


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!