sim
bricomarche
Wiadomości Kultura i rozrywka Jubileusz 10 lecia Gimnazjum nr 3

Jubileusz 10 lecia Gimnazjum nr 3

29-05-2010 09:48 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,349 | Komentarzy: 1
Jubileusz 10 lecia Gimnazjum nr 3
Foto:
zacisze
Uroczystość związana z 10 leciem powstania Gimnazjum nr 3. imienia Papieża Jana Pawła II odbyła się 28 maja w Miejskim Domu Kultury w Kole. Uroczystą akademię poprzedził wernisaż wystawy poświęcony historii powstania Gimnazjum przed 10 laty. Wystawa składała się z fotografii i zdjęć archiwalnych. Wyłożona była też do wpisu księga pamiątkowa, do której każdy przybyły mógł wpisać swoje życzenia.
Po zwiedzeniu wystawy zebrani przeszli do sali widowiskowej gdzie odbyła się dalsza część uroczystości, na którą przybyli zaproszeni goście, a wśród nich burmistrz Mieczysław Drożdżewski, przewodniczący Rady Miejskiej Robert Cesarz, radni, rodzice, absolwenci szkoły oraz uczniowie.
W części artystycznej przygotowanej przez miejscowe nauczycielki wystąpili byli i obecni uczniowie Szkoły. Recytowali oni wiersze, tańczyli i śpiewali piosenki, grali także na instrumentach muzycznych. W programie wykorzystano poezję Karola Wojtyłły.
Na zakończenie akademii do dyrektora Gimnazjum Lecha Brzezińskiego ustawiła się dość duża kolejka z życzeniami, listami gratulacyjnymi, prezentami i kwiatami. Składając serdeczne gratulacje goście mówili, żeby nie spocząć na laurach, a kontynuować rozpoczęte dobro szkoły. W sumie impreza bardzo udana, ku zadowoleniu przybyłej publiczności.
mc

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Cygan 31-05-2010 13:02
cyganie wymiatają
| Zgłoś do usunięcia