sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Wigilia Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą

Wigilia Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą

16-12-2014 18:05 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,190 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Wigilia Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą
Foto:
W dniu 11 grudnia br., przy wspólnym wigilijnym stole w restauracji „Mieszko” zasiedli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, w tym burmistrz miasta Koła Stanisław Maciaszek. Włodarz miasta podziękował za zaproszenie oraz złożył wszystkim serdecznie życzenia świąteczne.
Na wstępie Prezes stowarzyszenia Grzegorz Mokrzycki podziękował Michałowi Krzemińskiemu za czynną pracę w stowarzyszeniu wręczając okolicznościowy dyplom. Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu sobie wzajemnie życzeń wszyscy zasiedli do stołu zastawionego potrawami wigilijnymi.

"Stary WARTAK", Henryk Perzyński ze swoją nieodłączną gitarą porwał wszystkich do śpiewania pięknych polskich kolęd, któremu na skrzypcach akompaniował nowy członek stowarzyszenia Krzysztof Toruński. W doniosłej świątecznej atmosferze upłynął ten niepowtarzalny wigilijny wieczór.

Na koniec wieczerzy prezes stowarzyszenia powiedział: - Składam naszym członkom, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w tej naszej uroczystości serdeczne życzenia zdrowia, radości i pokoju serca, niech nadchodzący Nowy Rok 2015 będzie pełen serdeczności i międzyludzkiej życzliwości.

Kom. Stefania Skąpska
Zdjęcia Michał Krzemiński
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!