sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło KORWiN zaprasza na spotkanie

KORWiN zaprasza na spotkanie

01-02-2015 15:29 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 13,267 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
KORWiN zaprasza na spotkanie
Foto:
Nowo tworząca się partia, Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja, buduje swoje struktury w całej Polsce - również w naszym mieście. Kolskie struktury tej partii będą oparte głównie na lokalnych działaczach Kongresu Nowej Prawicy, którzy przechodzą do najświeższego projektu politycznego Janusza Korwin-Mikkego.
Oddział partii KORWiN w Kole zaprasza wszystkich sympatyków myśli konserwatywno-liberalnej oraz osoby chętne do działania w partii KORWiN na spotkanie otwarte, które odbędzie się w piątek, 6 lutego w restauracji „Mocca cafe” (Koło, ul. Bąkowskiego 15) o godz. 18.00.
Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny. Podczas wydarzenia omówimy plan działania oddziału KORWiNa w mieście i w powiecie, o przyszłości ugrupowania będzie można porozmawiać z przedstawicielami władz Regionu Wielkopolskiego partii. Zainteresowani działalnością w naszym ugrupowaniu będą mogli złożyć deklarację członkowską.

Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja – Koło
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
lok 24-02-2015 12:11
Szew tego ugrupowania dawno temu powinien sie leczyc
| Zgłoś do usunięcia
seba 24-02-2015 10:11
ma ktoś kontakt z kowrin? gdzie można deklaracje złożyć?
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 02-02-2015 18:35
@Paweł: Nie zapominaj o Platformie Janusz Korwin Mikkego (pomiędzy UPR a KNP) ;) - i oczywiście o słynnej koalicji wyborczej z 2007 r., kiedy JKM mówiący, że "socjaliści są gorsi od Hitlera" startował z list... wybitnie socjalnej Ligi Polskich Rodzin! Z takimi żartami - bo tak trzeba nazwać zmienianie partii co 2-3 lata, to koliberalna prawica nigdy nie wejdzie do Sejmu, a tylko urwie punkty PiS, przez co PO znowu utrzyma się u władzy i dalej będzie jak jest... A szkoda, bo po wyborach można dużo u włdzy zmienić - jak w Kole ;)
| Zgłoś do usunięcia
lok 02-02-2015 14:50
pan korwin Mikke zaklada partie za partia .Panowie dzialacze robicie z siebie stado baranow.Pan Korwin Mikke nadaje sie tylko do jednego zakladu medycznego.
| Zgłoś do usunięcia
gdfcv 02-02-2015 09:58
argument że ktoś straci władze w partii bo ma dzieci bez slubu, jest poniżej szkoły specjalnej, cóż dostęp do internetu mają wszyscy i JKM napewno nikomu tego dostepu nie zabroni, mimo że skutki widać gołym okiem. Z tego co widać to duży procent młodych ludzi "siedzi" razem z dziećmi bez ślubu i jest w porządku ..... Posłuchajcie czasem sami siebie i zajrzyjcie we własne życie.
| Zgłoś do usunięcia
bb 02-02-2015 09:16
Znany pijaczek, koneser wypoczynku na chodniku w nocy pod warszawskim klubem też będzie?
| Zgłoś do usunięcia
Paweł 01-02-2015 20:40
najpierw była UPR , potem KNP a teraz Korwin jak znowu pan Mikke straci władzę bo ma nieślubne dzieci to czy mogę wziąść ze sobą dwie deklaracje jedną na wypadek jakby jutro utworzył następną partię >???
| Zgłoś do usunięcia