sim
geberit produkcja
Wiadomości Sport 2 miejsce na turnieju orlików

2 miejsce na turnieju orlików

01-02-2015 17:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,076 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
2 miejsce na turnieju orlików
Foto:
Dnia 31 stycznia 2015 w Hali Rondo w Koninie organizowany był turniej orlika rocznik 2004 i młodsi. Organizatorem turnieju był koniński OZPN, a w turnieju wzięły udział dwie drużyny Olimpii (trener Piotr Górski).
Do turnieju zgłosiło się aż 16 zespołów z okręgu konińskiego. Zespoły były podzielone na cztery grupy po 4 zespoły. Duże wyzwanie czekało naszych młodych adeptów piłki nożnej, bowiem do dalszej gry o miejsca awansował tylko zwycięzca grupy. Drugi zespół Olimpii zajął ostatecznie 4 miejsce w grupie i odpadł z dalszej gry, ale po remisie i minimalnych porażkach chłopcy którzy trenują od niespełna roku pokazali się z dobrej strony. Pierwszy zespół wygrał wszystkie swoje mecze grupowe nie tracąc przy tym bramki i awansował do finałowej czwórki, gdzie musiał się zmierzyć z najlepszymi drużynami naszego okręgu. W grupie finałowej nie było już tak łatwo, a wszystkie mecze były bardzo wyrównane. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i spośród 16 zespołów startujących w turnieju zajęli ostatecznie 2 miejsce. Oto pierwsza czwórka turnieju:

1 Oranje Konin
2 Olimpia Koło
3 Górnik Konin
4 Akademia Reissa

Trener po turnieju:
Jestem zadowolony z postawy obydwu zespołów. W lidze orlika jest aż 6 grup więc nie wiemy jak grają pozostałe zespoły z naszego regionu. W turnieju tym można było zobaczyć wszystkie najlepsze drużyny i porównać czy nie odbiegamy od bardziej renomowanych klubów. Okazało się, że na tym etapie szkolenia jesteśmy jednak w czołówce, co cieszy i dodaje motywacji do dalszej pracy. Okazją do tego będzie obóz piłkarski w Głuchołazach na który wyjeżdżam z 34 osobową grupą chłopców z rocznika 2003 i 2004. Chciałem podziękować rodzicom, za sfinalizowanie obozu i że dają swym dzieciom szanse i możliwość rozwoju. Chciałem podkreślić, że na obozie mamy dwanaście treningów na hali + sparingi, więc gdzie się uczyć jak nie na takich wyjazdach.

Olimpia Koło
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
:) 03-02-2015 02:43
Brawo !!!!
| Zgłoś do usunięcia