sim

Wiadomości Sport Ucz się i zostań piłkarzem!

Ucz się i zostań piłkarzem!

11-02-2015 07:51 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,697 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Ucz się i zostań piłkarzem!
Foto:
To już kolejny roku szkolny, w którym w Zespole Szkół nr 1 w Kole działają jedyne w mieście i powiecie kolskim oddziały - klasy sportowe o profilu „piłka nożna”. Do klasy pierwszej i drugiej uczęszczają dziewczęta i chłopcy, którzy swoją piłkarską pasję rozwijają w wyjątkowej formule promowanej przez tą właśnie szkołę .
Tym razem, korzystając z naszego portalu szkoła zaprasza na spotkanie informacyjne dla rodzice uczniów, którzy od września 2015 roku rozpoczną naukę w klasach pierwszych gimnazjum. Na spotkaniu tym - oprócz rodziców - mile widziani także będą dziewczęta i chłopcy z obecnych klas szóstych szkół podstawowych. Na spotkanie zapraszają organizatorzy – Zespół Szkół nr 1 w Kole oraz MKS „Olimpia” Koło. Spotkanie to ma służyć zapoznaniu młodzieży i rodziców z formułą oddziałów sportowych o profilu „piłka nożna”, przedstawienie programu i zasad funkcjonowania tych klas oraz możliwości i zaplecza, jakim dysponuje szkoła (m.in. kompleks boisk „Orlik”, profesjonalne ubiory sportowe dla uczniów, możliwość testów w znanych klubach piłkarskich, szkolenie według profesjonalnych metod szkoleniowych Coerver Coaching, obozy sportowe, międzynarodowe i krajowe turnieje piłkarskie). W spotkaniu uczestniczyć będą także trenerzy i działacze klubu sportowego „Olimpia” Koło. Podkreślmy, że spotkanie otwarte jest dla rodziców uczniów z miasta Koła jak i okolic.

Spotkanie to odbędzie się w budynku Zespołu Szkól nr 1 w Kole przy ul. Poniatowskiego 22 podczas „Dnia Otwartego”, czyli w najbliższą sobotę, 14 lutego 2015 roku o godzinie 12:30.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
kropka 16-02-2015 20:48
Pomysł jest świetny oby tak dalej! Chłopak z Konina idzie do Arsenalu, czemu z Koła ma ktoś nie zrobić wielkiej kariery???
| Zgłoś do usunięcia
kitka 11-02-2015 19:27
Ten tekst zawiera dużo więcej błędów
| Zgłoś do usunięcia
xXx 11-02-2015 15:34
TĘ szkołę
| Zgłoś do usunięcia