sim

Wiadomości Miasto Koło Spotkanie z o. Janem Górą

Spotkanie z o. Janem Górą

07-03-2015 16:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,610 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Spotkanie z o. Janem Górą
Foto:
W najbliższą środę (11 marca) w kolskiej parafii farnej odbędzie się spotkanie z Ojcem Janem Górą, dominikaninem – inicjatorem i koordynatorem lednickich spotkań, cenionego duszpasterza młodych.
Spotkanie będzie dotyczyło tematu ojcowskich relacji o. Jana Góry z papieżem – Świętym Janem Pawłem II. Z ust znanego zakonnika usłyszymy także o ośmiu perłach podarowanych przez Ojca Świętego młodym podczas spotkania zatytułowanego „Do Góry na spotkanie z Janem Pawłem II”.

Spotkanie zainicjowano w ramach obchodów Roku Życia Konsekrowanego w Kościele katolickim oraz ogłoszonego przez Sejm (z okazji 10. rocznicy śmierci) roku Świętego Jana Pawła II.
Wydarzenie odbędzie się w środę (11 marca) o godz. 14.30 w auli Domu Parafialnego przy kościele farnym Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole – ul. Kościelna 10. Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książek związanych ze znanym i cenionym gościem.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców miasta Koła, a szczególnie młodzież wraz z duszpasterzami oraz tych wszystkich, którym bliski sercu jest Święty naszych czasów – Jan Paweł II oraz sympatyków spotkań młodzieży na Polach Lednickich.

mn

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!