R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit produkcja
Wiadomości Korfball

Brązowy medal MP przyjechał do Koła

30-03-2015 08:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,785 | Komentarzy: 0
Kolejny medal Mistrzostw Polski w Korfballu przywieźli do Koła zawodnicy UKS Maratończyk. W minioną sobotę w Bydgoszczy odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski w kategorii juniorów starszych, w którym uczestniczyło pięć najlepszych zespołów wyłonionych z rozgrywek ligowych.
Brązowy medal MP przyjechał do Koła
Foto:
R E K L A M A
cosinus
Nasi korfballiści po rozgrywkach ligi juniorów starszych zajmowali drugie miejsce i mieli nadzieję na srebrny medal a nawet walkę o złoto. W tym roku się nie udało, jest medal brązowy, który cieszy trenera Waldemara Pietrzaka i zawodników zwłaszcza, że kolanie byli najmłodszym zespołem finałów.

„Nie ma co ukrywać, że jak się jedzie na turniej finałowy Mistrzostw Polski to zarówno zawodnicy jak i trener myślą o zdobyciu złotego medalu, ale piękno sportu polega na tym, że nie zawsze można wygrywać. Nauczyliśmy się w klubie cieszyć z każdego medalu, więc naturalnie wspólnie z zawodnikami cieszymy się z brązu. Moi zawodnicy w sobotę dali z siebie wszystko co najlepsze zostawiając na boisku wiele potu. Turniej był bardzo wyrównany, niemal wszystkie mecze kończyły się jedno lub dwupunktową przewagą zwycięskiego zespołu. Przed nami jeszcze dwa turnieje finałowe w kategorii juniorów młodszych i młodzików, mam nadzieję, że z nich również wrócimy z medalami” - podsumował trener Waldemar Pietrzak.

SKŁAD ZESPOŁU: Laura Grochowska, Maria Jasińska, Martyna Sowińska, Paulina Lubańska, Nadia Nowakowska, Aleksandra Nowakowska, Maria Jarmuż, Kamil Przybylski, Adrian Łukasik, Krzysztof Smolarkiewicz, Marek Szałek, Filip Musialiński, Adam Łaszkiewicz, Kamil Goss.

Mamy dla naszych czytelników jeszcze jedną miłą wiadomość. Zarząd Polskiego Związku Korfballu jednogłośnie wybrał Waldemara Pietrzaka na trenera młodzieżowej reprezentacji Polski w korfballu. Zadaniem kolskiego trenera będzie jak najlepsze przygotowanie naszej kadry na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w 2017 roku.Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Kolskie Rozmowy: Robert Kropidłowski 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
ks
R E K L A M A
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ks
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
26 Luty
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Dyskusyjny Klub Książki
27 Luty
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
01 Mar.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Spektakl POLOWANIE NA MĘŻA