sim
kol-net
Wiadomości MKS Olimpia Koło Trzecia z kolei porażka Olimpii

Trzecia z kolei porażka Olimpii

07-04-2015 08:54 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,570 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Trzecia z kolei porażka Olimpii
Foto:
Olimpia Koło doznała trzeciej z kolei porażki w IV lidze południowej z Ludowym Klubem Sportowym Ślesin 0:2 (0:1).Tym razem przegrana ujmy nie przynosi, bowiem porażka nastąpiła z liderem grupy.
Jako ciekawostkę należy przytoczyć fakt, że na boisku w Kole mecz sędziowały dwie panie: Michalina Diakow jako arbiter główny i Kinga Kwitowska która pełniła rolę asystenta nr. 1, asystentem 2 był sędzia Norbert Małolepszy, a sędzią technicznym Mariusz Bulkowski. Miłym akcentem było wręczenie koszyczka wielkanocnego przez gości na ręce kapitana kolskiej drużyny Mariusza Nieznalskiego.

Przez całe spotkanie przewagę posiadali goście, o czym m.in.świadczy fakt, że wykonywali siedem rzutów rożnych, gdy Olimpia tylko jeden. Olimpia powinna mówić o szczęściu, że goście strzelili tylko dwa gole, bowiem sytuacji do podwyższenia wyniku było sporu. Ślesinianie strzelili trzecia bramkę, ale pani sędzia jej nie uznała dopatrując się spalonego. Było też dotknięcia piłki ręką w polu karnym w 70 w następstwie czego był rzut karny którego nie wykorzystał Łukasz Pietrzak, bo dobrze dysponowany bramkarz Olimpii Bartosz Kordylewski wybił piłkę na rzut rożny. By ratować sytuację na boisko wszedł w połowie drugiej połowy grający trener Tomasz Mikusik, gra niby nabrała tempa, ale wynik nie uległ zmianie.

Nikt się nie spodziewał, że wynik 1:0 otworzy zawodnik Paweł Krygier ze Ślesina już w 1minucie po ewidentnym błędzie naszego obrońcy Kamila Kwiatkowskiego. Wynik ten utrzymywał się do 65 minuty, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym Krygier podwyższył na 2:0. W końcówce meczu gospodarze stworzyli najlepszą sytuację w której przysłowiowej setki nie wykorzystał Piotr Marańda.

W meczu nie wystąpił as atutowy Olimpii Jarek Kawka z powodu 4 żółtych kartek, a jak wszyscy zapewne wiedzą jak on nie gra to gra nie klei się całej drużynie. On jeden potrafi poderwać zespół do gry, a bez niego atak nie istnieje. Mamy nadzieję, że w następnych meczach Jaro już zagra.

Po meczu Kawka skonstatował: Uważam, że o porażce zadecydowały indywidualne błędy naszych obrońców. Martwi mnie fakt, że błędy te przydarzają się naszym doświadczonym zawodnikom już trzeci mecz z rzędu. Jestem jednak optymistom i uważam, że limit błędów już wykorzystaliśmy i czas zacząć łapać ligowe punkty ponieważ drzemie w naszej drużynie spory potencjał.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Radosław Urbaniak (Dawid Wiśniewski), Eryk Lisiak, Kamil Kwiatkowski, Paweł Powietrzyński, Kamil Jaroszewski (Tomasz Mikusik), Ariel Szczesiak, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski (Piotr Marańda), Filip Zborowski, Damian Kotkowski.

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Jacek 07-04-2015 13:38
przegrana ujmy nie przynosi , jak n ie przynosi to napisz że wygrali
| Zgłoś do usunięcia