sim
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
mkfoam
Wiadomości Miasto Koło V Gala Sportowca Specjalnego

V Gala Sportowca Specjalnego

21-04-2015 10:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,205 | Komentarzy: 0
V Gala Sportowca Specjalnego
Foto:
zacisze
Dnia 17 kwietnia 2015r. wychowankowie SOSW w Kole mieli zaszczyt uczestniczyć w V Gali Sportowca Specjalnego i obchodach 15-lecia Klubu Olimpiad Specjalnych przy SOSW w Borzęciczkach.
Organizatorem był Klub Olimpiad Specjalnych przy SOSW w Borzęciczkach i Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie-Konin . Podczas gali podsumowano osiągnięcia sportowe zawodników z naszego regionu Wielkopolskie – Konin w zawodach regionalnych, ogólnopolskich i światowych w Los Angeles w roku  2014 oraz wręczono podziękowanie i wyróżnienie dla najlepszego sportowca sekcji. Do grona najlepszych i najaktywniejszych dołączyli Michał Niewiadomski z SOSW Koło.

Atrakcją imprezy był występ dziewcząt z Młodzieżowego Ośrodka, które zaprezentowały inscenizację bajki Jana Brzechwy pt. „Pchła szachrajka”. Galę uatrakcyjnił również Mini Playback Show w wykonaniu uczniów z SOSW w Borzęciczkach. Z okazji XV-lecia Olimpiad Specjalnych w Borzęciczkach pani dyrektor Barbara Zakrzewska przygotowała ogromny tort dla wszystkich uczestników. Po Gali czekała na nas kolacja przy suto zastawionym stole oraz dyskoteka.

Uczestnicy: zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych przy SOSW w Kole Krystian Małolepszy, Edyta Małolepsza, Dominika Małolepsza, Kacper Jankowski, Michał Niewiadomski

Opiekunowie: Mariola Mroczkowska, Krystyna Ciesielska
Tekst i zdjęcia: Mariola Mroczkowska, Krystyna Ciesielska.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!