R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Zawodnicy poszukują sponsorów na wyjazd

22-04-2015 12:35 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 23,198 | Komentarzy: 13

Za pośrednictwem naszego portalu zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe dla Przemysława Rosiaka, Sebastiana Jarońskiego oraz Łukasza Szurgota. Poszukiwane są instytucje i osoby prywatne, które mogą pomóc w uzbieraniu kwoty 3000 złotych na wyjazd kolskich zawodników na zawody grapplingowe NAGA w Dortmundzie, które odbędą się 23 maja w formule NO GI ( czyli bez kimon).
Foto:
R E K L A M A
Sytuacja finansowa nie ułatwia im rozwoju, pomimo tego od lat wkładają wiele wysiłku w treningi i osiągają duże sukcesy. Cechuje ich determinacja i dążenie do wyznaczonego sobie celu. Ich przykład ukazuje, że jeśli człowiek bardzo chce coś osiągnąć, to jest w stanie to zrobić, mimo wszelkich trudności. W swoim życiu wszystko podporządkowali pasji, która kosztuje wiele czasu oraz wysiłku. Mamy nadzieję, że kwota, którą muszą uzbierać nie stanie na przeszkodzie, żeby spełnić ich marzenia. W zamian każdy sponsor będzie oznaczony na rashguardach, w których chłopaki będą walczyć.

Osoby zainteresowane wsparciem finansowym prosimy o wpłatę na rachunek bankowy z dopiskiem NAGA DORTMUND:
Volkswagen Bank Polska S.A.
09 2130 0004 2001 0473 2814 0001
Klub Sportowy Copacabana Konin ul. Stefanii Esse 19
Konin 62-500
NIP 6652891318

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (13) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę