sim
geberit produkcja
Wiadomości Powiat Kolski W Kłodawie powstanie podwórko Nivea

W Kłodawie powstanie podwórko Nivea

01-05-2015 13:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,007 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
W Kłodawie powstanie podwórko Nivea
Foto:
Pełna mobilizacja i zaangażowanie mieszkańców miasta i gminy Kłodawa doprowadziły do sukcesu w konkursie nivea. Udało się w pierwszej turze konkursu być w pierwszej dwudziestce.
To co działo się w Kłodawie należy na pochwałę, ale i szacunek. Mieszkańcy potrafili się zjednoczyć i wspólnie powalczyć o plac zabaw dla najmłodszych w konkursie Nivea Podwórko. Nowoczesne urządzenia wkrótce pojawią się w Kłodawie.

Mimo,że nie zaczęli od początku to w trakcie pierwszej tury konkursu szybko zdobywali wysokie pozycje. W pewnym momencie byli nawet na 2 miejscu. W tym samym czasie Koło oporne zbliżało się do 70tego miejsca.

Systematyczna praca społeczeństwa doprowadziła do tego, że się udało!

Na swoim profilu facebook podziękował wszystkim głosującym Burmistrz Kłodawy Robert Olejniczak.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i oddawali głosy.PODWÓRKO NIVEA POWSTANIE W NASZYM MIEŚCIE !

Posted by Robert Olejniczak on 1 maja 2015


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
Mieszkanka Koła 04-05-2015 07:54
Zwracamy się do mieszkańców Kłodawy o poparcie nas w głosowaniu na plac zabaw w Kole na ul. Dąbrowskiego. Sporo mieszkańców Koła głosowało na wasz plac w ciągu ostatnich dni jak widzieliśmy że lecicie w dół myśląc, że w maju wy nam pomożecie. Cieszymy się że już macie plac zabaw. Weszliście już w nałóg głosowania więc prosimy głosujcie nadal ale na KOŁO.
| Zgłoś do usunięcia
Ewa 03-05-2015 22:36
Może poprosimy mięszkańców Kłodawy żeby dalej głosowali ale na rzecz Koła
| Zgłoś do usunięcia
Patriotak lokalna 03-05-2015 14:52
Kochani mieszkańcy Kłodawy, W Akcji Podwórko Nivea zdobyliście już Podwórko dla Waszych dzieci. W imieniu społeczności mojej wioski zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie nas w tej akcji. Nasza mała Gmina - licząca tylko ok. 9500 mieszkańców - zgłosiła jako lokalizację na utworzenie Podwórka moją wioskę: Stara Łomża Przy Szosie. Robimy wszystko co możliwe, aby dać szansę naszym dzieciom na tak wspaniałe Podwórko. Jesteśmy w tej chwili na pierwszym miejscu na podlasiu, ale niestety dopiero na 80 wszystkich lokalizacji. Proszę – głosujcie na Starą Łomżę Przy Szosie, województwo podlaskie, powiat łomżyński, Gmina Łomża.
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 02-05-2015 10:10
Akurat pan burmistrz Maciaszek otwarcie poparł głosowanie za placem zabaw Nivea, o czym było wspomniane w ogłoszeniu Zespołu Szkół nr 1. Na ostatniej sesji także radna Brzoska zachęcała do głosowania. A zatem i PiS, i TS, popierają plac zabaw. Skoro konkurs ma trwać do końca maja, to... glosujmy dalej!
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 02-05-2015 09:46
Smutne to. To nie znaczy, że chodzi mi o Kłodawe. Gratuluje wam . Jesteście wielcy. Smutne - to miałam na myśli to, że my mieszkańcy Koła nie możemy się zmobilizować i głosować, No ale cóż mamy ważniejsze sprawy. Mamy podziały. No bo na pewno nie wiadomo, która opcja popiera plac zabaw i jak tu głosować. No cóż trzeba być na wszelki wypadek przeciwnym. Opanujmy się my mieszkańcy Koła. Niech każdy odda swój głos codziennie. Dzieci na ten plac zabaw czekają. Będzie to dla nas wielka porażka jak przegramy. W jedności siła, pojedyncze osoby niewiele zrobią.Dzięki wszystkim, którzy głosują.
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 02-05-2015 09:38
Smutne to.
| Zgłoś do usunięcia
Markus 02-05-2015 08:53
Mozna serdecznie pogratulowac Klodawie. A w Kole? A w Kole rzadzi plotka, pretensja do wszystkiego i wszystkich, frustracja i niezadowolenie wyrzucane z siebie przy kazdej okazji oraz wszechobecna krytyka. Nie ma wiec czasu na takie "drobiazgi", jak jakies glosowania
| Zgłoś do usunięcia