Wiadomości Sport Pierwsze występy sportowców MLUKS

Pierwsze występy sportowców MLUKS

04-05-2015 10:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,241 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
1 maja kolscy triathloniści rozpoczęli sezon startowy. Wystartowali w 4 Duathlonie po Mazowieckiej Szwajcarii. Zawodnicy mieli do pokonania 5km biegu 23km roweru i 3km biegu.
Jako pierwsza wśród kobiet dystans pokonała nasza zawodniczka Marta Zygmunt odbierając na mecie puchar z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika , na trzeciej pozycji ukończyła Iga Przybylska na piątym miejscu uplasowała się Anna Przybylska, wygrywając w swojej kategorii. Wśród mężczyzn zwyciężył Łukasz Kalaczyński , a nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsca w kategoriach wiekowych 10- Jarosław Przybylski pierwszy w swojej kategorii, 15 Sławomir Zygmunt trzeci w kategorii.

Towarzyszącymi zawodami był amatorski wyścig kolarski w którym nasza zawodniczka Martyna Tyl przyjechała pierwsza na metę i zdobyła złoty medal w klasyfikacji szkół podstawowych.  Wszyscy zawodnicy startujący w Brudzyniu dobrze przepracowali zimę i wiosnę czego efektem jest dobry występ.