sim
kol-net
Wiadomości MKS Olimpia Koło I znów Olimpia przegrała

I znów Olimpia przegrała

31-05-2015 13:01 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,733 | Komentarzy: 4
Jubiler Euro Koło
I znów Olimpia przegrała
Foto:
Z uwagi na obchodzone Dni Koła, zaplanowany na godzinę 16.00 mecz z Dąbroczanką Pępowo rozegrany został o godz. 11.00. Ponieważ trener Olimpii Tomasz Mikusik był niedysponowany( problemy zdrowotne), Olimpię w tym meczu poprowadził Hubert Powietrzyński. Kibice myśleli, że będzie on miał więcej szczęścia i gospodarze odprawią gości z kwitkiem. Nic z tych rzeczy kolanie doznali kolejnej porażki tym razem 0:2 tracąc bramki po przerwie. Pierwszą ze strzału Dawida Przybyszewskiego w 53 minucie, drugą zaś w 75 minucie, a strzelcem był Łukasz Fabich. Przedtem goście zaliczyli jeszcze poprzeczkę po strzale Macieja Szpurka.
Reasumując goście byli zespołem lepszym stwarzając więcej sytuacji podbramkowych z których wykorzystali dwie. Olimpijczycy w polu grali zupełnie przyzwoicie, ale pod bramką nie mogli zdecydować się na skuteczny strzał. Szkoda trzech punktów straconych w Kole. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze do rozegrania trzy spotkania i jeśli przynajmniej jednego nie wygrają widmo spadku do okręgówki będzie bardzo realne.

Po meczu as kolskiej drużyny popularny Jaro Kawka powiedział: Pierwsza połowa w naszym wykonaniu mogła się naprawdę podobać, niestety w drugiej zabrakło koncentracji w defensywie. Drużyna z Pępowo ten mecz wygrała doświadczeniem. Pomimo kolejnej porażki wierzę w nasz zespół i ufam, że IV liga pozostanie w Kole.

Sędziowali bez uwag: jako główny Maciej Ziółkowski, asystent 1 Dariusz Balkowski i asystent 2 Łukasz Matusiak oraz techniczny Waldemar Badowski.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski –Radosław Urbaniak, Dawid Wiśniewski, Kamil Kwiatkowski, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Piotr Marańda, Paweł Powietrzyński, Ariel Szczesiak (80 Eryk Lisiak), Damian Kotkowski( 70 Jarosław Kawka), Szymon Izydorczyk( 65 Filip Zborowski).

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
lll 01-06-2015 23:57
Chociażby to że jest to MIEJSKI klub sportowy ;)
| Zgłoś do usunięcia
xXx 01-06-2015 18:48
Co ma burmistrz do Olimpii?
| Zgłoś do usunięcia
KIBIC 31-05-2015 23:09
Podzielam wypowiedź wcześniejszą-sprowadźcie trenera z prawdziwego zdarzenia, prowadźcie politykę szkoleniową polegającą na motywowaniu wychowanków do gry w pierwszym składzie.
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 31-05-2015 13:19
Okręgówka czeka! Derby z Dobrowem, Grzegorzewem i Mąkolnem nauczyłyby pokory tych, ktorzy doprowadzili drużynę seniorów do takiego stanu, że są najsłabszą drużyną rundy wiosennej... Wstyd panowie działacze! Panie Burmistrzu, niech pan się bliżej przyjrzy organizacji w MKS Olimpia! Prosi kibic.
| Zgłoś do usunięcia