sim
materace
Wiadomości Sport I miejsce Gabi na turnieju w Łęczycy

I miejsce Gabi na turnieju w Łęczycy

08-06-2015 09:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,811 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
I miejsce Gabi na turnieju w Łęczycy
Foto:
7 czerwca 2015 to kolejna niedziela zmagań Gabrysi na korcie tenisowym. Tym razem w Wilson Kids Cup Open w Łęczycy. Kolanka wystartowała w kategorii pomarańczowej do 9 lat. Do turnieju przystąpiło łącznie 4 zawodników, trzech chłopców i Gabi jako jedyna dziewczynka.
Mecze rozgrywane były w grupie każdy z każdym, do dwóch wygranych setów od stanu 2/2 . Nasza Kolska tenisistka zaprezentowała się wyśmienicie wygrywając pierwszy i drugi mecz 6:0 6:0, 6:0 6:0, wiec do ostatniego meczu wyszła bardzo skoncentrowana i podbudowana.

Ostatnie starcie nie było jednak łatwe, mecz toczył się na wyrównanym poziomie jednak Gabi wyszła z niego zwycięsko z wynikiem 7:5 7:6 i tym samym zajęła pierwsze miejsce zgarniając do puli 32 punkty.

Na turniej wybrali eis najzagorzalsi kibice: rodzice, dziadek Piotrek a także trener Włodek Poznański, który po wygranej swej podopiecznej serdecznie jej gratulował i chwalił dobrego poziomu gry.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
maria 09-06-2015 10:47
Gabrysiu jesteś wspaniała! Wiem, że jesteś bardzo ambitna i waleczna. Marku i Olu gratulacje. Marek odpuść czasem Gabi, wiem że mobilizujesz ją do walki ale czasem jej odpuść. Pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
kja 08-06-2015 21:31
pięknie Gabrysia się prezentuje, super zdjęcie... brawo redakcja!!!!
| Zgłoś do usunięcia