sim
bricomarche
Wiadomości Sport Zakończenie sezonu Orlików E1 (2004 i młodsi)

Zakończenie sezonu Orlików E1 (2004 i młodsi)

18-06-2015 08:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,191 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zakończenie sezonu Orlików E1 (2004 i młodsi)
Foto:
Dnia 14 czerwca na orliku przy Liceum odbył się ostatni 10 turniej w kategorii wiekowej orlik E1 (rocznik 2004 i młodsi). Gospodarzem był zespół Orła Grzegorzew. Tradycyjnie do turnieju przystąpiły 2 drużyny Olimpii, Orzeł Grzegorzew, GKS Olszówka, Górnik Kłodawa.
Zabrakło tym razem zespołu Warty Eremity Dobrów. Zespół Olimpii I wygrał wszystkie swoje spotkania i z kompletem punktów zajął pierwsze miejsce, zaś drugi zespół uplasował się ostatecznie na 3 pozycji.

Trener Piotr Górski - "Był to bardzo udany sezon w wykonaniu tych młodych chłopców. Widać było w przekroju całego sezonu, że mimo młodego wieku bardzo profesjonalnie podchodzą do treningów i chcą sukcesywnie podnosić swoje umiejętności piłkarskie. Warte podkreślenia jest to, że mimo tego że wynik na tym poziomie szkolenia jest sprawą drugorzędną, to udało im się wygrać wszystkie z 10 turniejów. Chłopcy grali bardzo mądrze, akcje były przemyślane co zaowocowało strzeleniem swoim rywalom aż 199 bramek tracąc zaledwie 17. W sobotę 20 czerwca rozegrany zostanie finałowy turniej Orlika we Wrześni dla zwycięzców poszczególnych grup i cieszę się, że nie zabraknie tam orlików naszego klubu."

mksolimpia-kolo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!