sim
materace
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Strefa ekonomiczna w Kole coraz bliżej

Strefa ekonomiczna w Kole coraz bliżej

02-07-2015 15:09 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,971 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Strefa ekonomiczna w Kole coraz bliżej
Foto:
Pragnę poinformować mieszkańców miasta, że w dniu dzisiejszym złożyłem wniosek wraz z wymaganymi załącznikami do Zarządu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o objęcie nieruchomości położonej w Kole przy ulicy Klonowej statusem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zgłoszenie wiąże się z podjętą Uchwałą Nr IX/72/2015 Rady Miejskiej w Kole z dnia 26 maja 2015 roku w sprawie wyrażenia zgody na objęcie nieruchomości położonej w Kole przy ulicy Klonowej statusem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.


Kolejnym etapem w trybie postępowania jest rozpatrzenie wniosku przez Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i uzyskanie zgody Rady Ministrów.


Jestem głęboko przekonany, że objęcie ww. nieruchomości statusem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej stworzy możliwość lepszego, przede wszystkim efektywniejszego wykorzystania terenów inwestycyjnych w mieście. Wynikające z tego tytułu ulgi oraz preferencje podatkowe będą źródłem nowych, atrakcyjnych dla miasta promocji inwestycyjnych, co oznacza zwiększenie przedsiębiorców inwestujących na terenie miasta Koła.


Burmistrz Miasta Koła

/-/ Stanisław Maciaszek

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
ela 09-07-2015 14:44
Dziękuję, a może coś więcej na temat naszego geniusza, jego pochylania się i jego pomysłów. Pozdrawiam.
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 09-07-2015 11:36
Pani Elu, spóźnione życzenia imieninowe - bo widzę, że komentarz dodała pani 8 lipca ;)
| Zgłoś do usunięcia
ela 08-07-2015 21:43
Dokładnie sprawdziłam i okazuje się, że proponowany przez burmistrza teren objęty jest programem Natura 2000. Jak w związku z tym będzie wyglądało inwestowanie na tym obszarze? Ciekawe kto może odpowiedzieć na to pytanie , burmistrz czy redaktorzy e-kolo?
| Zgłoś do usunięcia