sim
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Od 6 lipca przestaje kursować podmiejski autobus

Od 6 lipca przestaje kursować podmiejski autobus

03-07-2015 17:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,145 | Komentarzy: 4
Od 6 lipca przestaje kursować podmiejski autobus
Foto:
zacisze
Z uwagi na znikome zainteresowanie mieszkańców miasta linią podmiejskiego autobusu burmistrz podjął decyzję, że od 6 lipca 2015 r. linia zostanie zlikwidowana. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, po przeprowadzeniu dogłębnej analizy wydatkowania publicznych środków na transport lokalny burmistrz uznał, że decyzja ma racjonalne uzasadnienie ekonomiczne i społeczne.

Przypomnijmy, że podmiejski autobus wyjechał na kolskie ulice, gdyż nasi mieszkańcy zgłaszali burmistrzowi potrzebę uruchomienia lokalnego transportu. Godziny jazdy ustalone zostały na podstawie przeprowadzonej ankietyzacji. Pomimo dostosowania się do społecznych oczekiwań oraz kilkakrotnej modyfikacji rozkładu jazdy „na życzenie”, nadal nie ma oczekiwanego zainteresowania podmiejską linią. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartąBiały Fortepian news
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
ela 06-07-2015 19:11
W rzetelnej informacji powinna też znaleźć się informacja ile pieniędzy poszło na to zadanie.
| Zgłoś do usunięcia
judex 05-07-2015 18:27
To samo jest ze strażą miejska .Niedługo Pan Burmistrz weżnie swoją świtę i pójdzie pilnować porządku w mieście Brawo!!!!!!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
xxx 04-07-2015 16:21
przeciez to wlasnie ludzie mowili ze chca autobusu!
| Zgłoś do usunięcia
FIFEK 04-07-2015 12:26
Panie Burmistrzy to pierwsza Pana porażka proszę się zacząć przyzwyczajać do tego Pieniądze stopione w pomysl zgory skazany na porażkę ale to pomysł Pana i pańskich doradców To świadczy tylko o tym że pan niezna realiów tego miasta a panscy doradcy o których tak pan mówi SPOŁECZEŃSTWO stoją w realiach lat pięćdziesiątych Panie BURMISTRZU niech pan naprawdę ruszy cztery litery wyjdzie na ulice i posłucha LUDZI a nie klakierów popełnił pan do tej pory szereg błędów autobus to jeden z mniejszych a to dlatego że pan NIEMA BLADEGO POJECIA O KOLE człowieku zacznij słuchać naprawdę ludzi bo po to cię wybraliśmy
| Zgłoś do usunięcia