sim
geberit produkcja
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Zabawa taneczna z zespołem GRANT

Zabawa taneczna z zespołem GRANT

08-07-2015 14:28 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,663 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zabawa taneczna z zespołem GRANT
Foto:
Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek zaprasza mieszkańców na zabawę taneczną z zespołem Grant - 11 lipca w Lasku Komunalnym przy ul. Poniatowskiego, początek o godz. 18.00.

Odpowiadając na społeczne oczekiwania, burmistrz zorganizował  po raz pierwszy w maju tradycyjną „majówkę” na Kaliskim Przedmieściu. Był to powrót do dawnych kolskich tradycji. Niegdyś kolanie często „bawili się” w tej części miasta, Starówka i Kaliskie Przedmieście tętniło życiem, a najstarsze kolskie dzielnice były często odwiedzane przez wszystkich mieszkańców. W ostatnich latach działania kulturalne i artystyczne lokalizowane były głównie w nowej części miasta, co nie wszystkim się podobało. Dlatego wielu kolan ucieszył fakt powrotu do dawnych zwyczajów i przywrócenia należnej rangi Starówce i historycznym dzielnicom. Zresztą, taką tendencję zaobserwować można w wielu polskich miastach.

Po sukcesie „majówki”, przyszedł czas na  kolejne działania na Kaliskim Przedmieściu. W najbliższą sobotę spotkamy się na zabawie tanecznej. To nie koniec wakacyjnych atrakcji dla kolan, ale o pozostałych będziemy informować na bieżąco.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!