sim

Wiadomości MKS Olimpia Koło Burmistrz przeprasza zawodników Olimpii Koło

Burmistrz przeprasza zawodników Olimpii Koło

29-07-2015 11:53 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 18,211 | Komentarzy: 18
Jubiler Euro Koło
Burmistrz przeprasza zawodników Olimpii Koło
Foto:
Nadal czekamy na opinię dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole co do sytuacji, którą dziś opisywaliśmy. Swoje stanowisko w sprawie konfliktu zabrał Burmistrz Stanisław Maciaszek, który przeprasza zawodników i trenerów kolskiego klubu.
Jak przekazał nam w rozmowie włodarz miasta Koła - spotkał się z pełniąca obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Panią Małgorzatą Łukasik. W rozmowie tej Burmistrz wyraził swoje oburzenie sytuacją, która miała miejsce 24 lipca. Pani Małgorzata otrzymała ustną naganę za wezwanie Policji i doprowadzenie do takiego incydentu.

Stanisław Maciaszek podkreślał, że zależy mu na jak najlepszych relacjach z Miejskim Klubem Sportowym Olimpia Koło oraz wspieraniu lokalnego życia sportowego.

Burmistrz zrobi wszystko,aby do podobnych sytuacji nie doszło.

Co na to Pani Dyrektor? Czekamy na odpowiedź.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (18)
lok 03-08-2015 13:48
brawo panie burmistrzu kto ma troche oleju w glowie przeprowadza opryski w trakcie przygotowania druzyny do rozgrywek pania dyrektor wyslac na kurs rolniczy do szkoly w powierciu
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 03-08-2015 10:26
Ja wyrażam oburzenie prostackimi działaniami Pana Burmistrza .Jest to nie po raz pierwszy.
| Zgłoś do usunięcia
judex 03-08-2015 09:56
Ktoś tym stadionem zarządzać musi .Jeżeli Pan Burmistrz nie potrafi to przynajmniej niech nie poniża swoich pracowników . wstyd że nie szanuje się swoich pracowników.
| Zgłoś do usunięcia
kolo 30-07-2015 16:49
Brawo panie Burmistrazu gratulacje za bezstronność fakt pani dyrektor to tylko jeden głos a zawodnicy Olimpi jest to kilkanaście głosów więc stanowisko zajęte typowo dla Pana Chyba ma pan pojęcie co to opryski i okres karencji tego chyba rodzice w gospodarstwie nauczyli? Gratuluję znajomości kodeksu pracy, nagrane można dac jedynie na piśmie i to z uzasadnieniem ale teraz rozumiem czemu miasto tak zwalnia pracowników. tylko z czyich pieniędzy będą płacone odszkodowania? Reasumując niema pan zbyt pojęcia o rzeczach na które pan się wypowiada, Nie tego oczekujęssię od osoby na talm stanowisku
| Zgłoś do usunięcia
polityka 30-07-2015 08:58
jeszcze a propo nie wpuszczenia to czy ktoś z Was wpuścił by kogokolwiek na murawe po oprysku aby narażać go na niebezpieczeństwo????????? odpowiedzcie sobie sami może władze Olimpii są skłonne do narażania swoich zawodników na utrate zdrowia ale czy to jest moralne i właściwe????
| Zgłoś do usunięcia
Polityka 30-07-2015 08:55
Szanowni czy wy nie widzicie że to wszystko jest po to by wyrzucić Panią dyrektor aby kawka miał znów szanse na startowanie, przeciez to jest bezczelna prowokacja której uległą Pani Łukasik a kawka juz nie pod jednym doły kopał aby gdzięs tyłek wsadzic, wiec badzcie obiektywni......
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin2 30-07-2015 07:27
Popieram decyzje Pani Dyrektor. Dba o Stadion , Zawodnicy zamiast wykazywać się wynikami sportowymi gwiazdorzą , mierne wyniki , i pusto w głowie. Mają gdzie trenować, lekceważą Regulamin Stadionu , wchodzą na płytę Orlika w korkach. Dobrze ,że są tacy ludzie co dbają o Stadion , który ma służyć wszystkim mieszkańcom a nie tylko OLIMPII. W tym incydencie dla Pana Burmistrza MINUS . Powtórze po sddsad " ...Olimpia to nie święte krowy, że mogą na miejskim obiekcie robic co chcą." Bardzo złe działanie Pana Burmistrza.Bardzo złe. Jak można tak traktowac Dyrektora?. ..... "W czasach nie tak odległych mówiono nie moje to mogę zniszczyć"
| Zgłoś do usunięcia
biegacz 29-07-2015 21:57
chcąc skorzystać z bieżni do treningu biegowego ujrzałem taką informację: "MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI INFORMUJE, IŻ ŻE WZGLĘDU NA WYKONANY OPRYSK ZABRANIA SIĘ KORZYSTANIA Z BIEŻNI ORAZ PŁYTY GŁÓWNEJ BOISKA DO DNIA 4 SIERPNIA 2015 R." Zastanawia mnie czy w tej sytuacji ktoś z komentujących był na stadionie w ogóle i czytał ją. Jakoś nie zauważyłem dopisku że informacja nie dotyczy OLIMPII KOŁO. A kto by był winien jak by któryś z zawodników wylądował w szpitalu ??
| Zgłoś do usunięcia
lok 29-07-2015 20:36
brawo panie burmistrzu wyslac dyrektorke do zbierania wisni wiekszy bedzie pozytek
| Zgłoś do usunięcia
do brawo 29-07-2015 18:52
Za czasó Drożdżewskiego to takiej sytuacji nie dochodziło i nie możesz oceniać jak by się on zachował!!!! Więc nie rozumiem jaki szacun do Burmistrza!!!!! Szacun by był dla niego jak by na drugi dzień tą panią dyrektor zwolnił!!!! A nie zwolni bo pewnie on ją zatrudniał!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
mhgbvggvg 29-07-2015 15:55
dwa tygodnie minęły???minęy!!chciała pokazac co to nie ona!nie nadaje się i tyle!!!czas na emeryture. Tej pani już dziękujemy, a policje to niech wzywa na chuliganów!!
| Zgłoś do usunięcia
pat 29-07-2015 15:24
kawa na dyra.
| Zgłoś do usunięcia
niki 29-07-2015 14:18
jesli pan burmistrz musial dzialac to znaczy ze pani dyrektor do niczego sie nie nadaje :)
| Zgłoś do usunięcia
brawo 29-07-2015 12:42
szacun dla burmistrza, poprzedniemu nawet by się nie chciało głowy zawracać taki duperelami, od razu widać ze burmistrz żyje sprawami miasta i interesuje się nawet drobiazgami
| Zgłoś do usunięcia
re 29-07-2015 12:21
tacy jestescie nagle krytyczni, a to ze dyrektor wzywa policje na zawodnikow jak na jakich oprychow zamiast kuluralnie sprawe rozwiazac rozmowa? dobrze, ze ktos sie uderzyl w piers i powiedzial przepraszam. Burmistrz sprawuje wladze nad wszystkimi jednostkami miejskimi rowniez nad MOSIRem
| Zgłoś do usunięcia
sddsad 29-07-2015 12:11
Olimpia to nie święte krowy, ze mogą na miejskim obiekcie robić co chcą. Bardzo złe działanie Pana burmistrza. Bardzo złe. Jak można tak traktować dyrektora?
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 29-07-2015 11:59
Chyba się Pan nieco pospieszył, trzeba było zasięgnąć opinii Rady Sportu , chyba właśnie do takich spraw została powołana.
| Zgłoś do usunięcia
dcdc 29-07-2015 11:58
I tutaj Burmistrz zachował się fatalnie. Pani dyrektor jest odpowiedzialna za stan obiektu sportowego. Takim działaniem burmistrz nadszarpuje jej autorytet i daje do zrozumienia, ż eona na swoim obiekcie gówno może.. Skandaliczne zachowanie burmistrza
| Zgłoś do usunięcia