(7)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekkie, przelotne opady deszczu 12.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
reklama
reklama

Chodnik na ulicy Sienkiewicza prawie gotowy

Autor: 17 Grudzień 2015 przeczytasz w minutę
Chodnik na ulicy Sienkiewicza prawie gotowy
©
(7) | Czytano:
8,092 razy | przeczytasz w minutę

O ciąg pieszy i oświetlenie na tym odcinku ulicy Sienkiewicza walczyli od wielu lat mieszkańcy. Na tym terenie przez ostatnie lata dość znacząca zwiększyła się ilość domów i mieszkańców, lecz nie robiono nic, aby zapewnić im bezpieczeństwo i możliwość poruszania się pieszo.

R E K L A M A
7
Czytano:
8,092 razy
Udostępnij
Dziś możemy śmiało powiedzieć, że obietnica burmistrza została dotrzymana i chodnik do końca roku będzie gotowy do użytkowania. Koszty jego budowy pokrył Urząd Miejski oraz Starostwo Powiatowe w Kole.

Pozostało oświetlenie, które według zapewnień Stanisława Maciaszka pojawi się w pierwszej połowie 2016 roku.

Chodnik będzie służyć przede wszystkim zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży, która pieszo chodzi do szkół.

Przypomnijmy sobie spotkanie mieszkańców z burmistrzem na początku obecnej kadencji.Foto: F&A MEDIA

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (7)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Antywazeliniarz. · 20 Grudzień 2015
Klakierów burmistrz potrzebuje, bo mizernie z jego opinią. Proponuję zmianę portalu \"e-kolo\" na \"e-koło chwali burmistrza\".
Budowlaniec · 17 Grudzień 2015
Byłem na miejscu podczas układania kostki, zero podkładu z cementu tylko sam piasek. Za góra dwa lata z tym chodnikiem stanie się to co z większością chodników w tym \"mieście\". Niestety oszczędzanie nie zawsze się opłaca. Pozdrawiam
abc · 17 Grudzień 2015
@~vicek. Zanim wypowiedzialbym sie w taki sposob chcialbym najpierw znac calkowity koszt inwestycji. Nastepnie w jakim procencie w tej inwestycji partycypowal UM, a w jakim Starostwo Powiatowe. Tylko w takim przypadku zabralbym glos. Troche mniej emocji a troche wiecej myslenia!
Mieszkaniec zza wiaduktu · 17 Grudzień 2015
Protestowaliśmy wszyscy i nam wszystkim obiecano chodnik, a tymczasem chodnik kończy się przy skręcie do Wood Mizera !!! Jak już miał być zrobiony \"wjazd do Koła\" od strony Warszawy/Kłodawy to powinien być chyba chodnik do rogatek miasta, czyli jeszcze te 200-300 metrów dalej. Proszę zobaczyć ile jest jeszcze domostw \"za końcem\" chodnika, czy nam go nie obiecano ? A co do Radnego to akurat Pan Sebastian chyba jako nieliczny z Powiatu był na pikiecie. Ma on rację, że zaznaczył ten szczegół, bo powiet już poprzedniemu burmistrzowi obiecał dołożyć do inwestycji. Niestety na tym portalu artykuły odnośnie \"jednoosobowej władzy\" i tego co robi są chyba najpierw cenzurowane przez Pana Włodarza, żeby przypadkiem czegoś złego nie napisano lub aby czegoś nie przeoczyć do czego się przysłużył :) Ciekawe co portal zrobi jak się za jakiś czas zmieni władza :) Chyba, że to prawda o tym, że dostaje comiesięczną dolę i nie może kąsać ręki, która go karmi :) Czas aby wyrosła jakaś konkurencja, która szybko rozwinie się na opozycji !
vicek · 17 Grudzień 2015
Jak szybko do sukcesu dopisują Starostwo. Kiedy mieszkańcy protestowali to nikt ze Starostwa nie okazywał zainteresowania. Teraz gdy jest sukces to się przypinają. To wszystko dzięki Burmistrzowi jemu należą się gratulacje.
do radnego · 17 Grudzień 2015
prosze Pana Radnego.. bez przesady. Gdzie bylo starostwo kiedy my, mieszkancy protestowalismy na rondzie? gdzie bylo starostwo kiedy odbylo sie spotkanie z burmistrza z mieszkancami no gdzie? Gdyby nie inicjatywy burmistrza i radnych aby przekazac czesc srodkow - starostwo samo nie zrobiloby tej inwestycji. A co do mieszkancow - wyraznie autor artykulu napisal juz w pierwszym zdaniu - \"O ciąg pieszy i oświetlenie na tym odcinku ulicy Sienkiewicza walczyli od wielu lat mieszkańcy. \"...
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 17 Grudzień 2015
Szanowna Redakcjo, wypada dodać, że wymieniony chodnik nie powstał tylko z inicjatywy Pana Burmistrza. Informacja dotycząca kosztów poniesionych przez Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe, wydaje się niepełna i mogąca wprowadzać w błąd czytelnika. Z Państwa artykułu wynika, że tylko dzięki staraniom Pana Burmistrza powstał chodnik. Jest to opinia krzywdząca, szczególnie dla mieszkańców, którzy byli głównymi inicjatorami tej inwestycji.To dzięki ich uporowi i determinacji powstał ten chodnik. Dlatego proponuję w pierwszej kolejności podziękować Mieszkańcom. pozdrawiam
Powiat Kolski
IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu!
4 godziny temu 6,322 1

IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu!

Powiat Kolski
Komplety strojów sportowych dla ZS-P w Kościelcu od Fundacji Wood-Mizer
1 dzień temu 1,828

Komplety strojów sportowych dla ZS-P w Kościelcu od Fundacji Wood-Mizer

Inne
Młodzież miała okazję zobaczyć od środka pracę policjantów
1 dzień temu 7,222

Młodzież miała okazję zobaczyć od środka pracę policjantów

Gmina Dąbie
Gmina Dąbie: Szkoła w Chełmnie przejdzie termomodernizację
1 dzień temu 2,316

Gmina Dąbie: Szkoła w Chełmnie przejdzie termomodernizację

MS
Miasto Koło
Kwota na zrzutce dla Jacka Dziedziczaka osiągnięta przed zakończeniem zbiórki
1 dzień temu 16,900

Kwota na zrzutce dla Jacka Dziedziczaka osiągnięta przed zakończeniem zbiórki

Zatrzymania
Policjant po służbie zwrócił uwagę awanturnikom - został uderzony
2 dni temu 42,638 51

Policjant po służbie zwrócił uwagę awanturnikom - został uderzony

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz