sim
Artbud
Wiadomości Powiat Kolski DĄBIE: Pierwsze zamarznięcie w tym roku

DĄBIE: Pierwsze zamarznięcie w tym roku

04-01-2016 10:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,661 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
DĄBIE: Pierwsze zamarznięcie w tym roku
Foto:
Od kilku dni na naszych termometrach obserwujemy gwałtowny spadek temperatur nawet do -20 stopni Celsjusza w nocy. Nie bądźmy w taką pogodę obojętni dla tych, którzy nie mają schronienia. 3 stycznia pierwsza osoba umarła z wyziębienia.
3 stycznia na terenie gminy Dąbie ujawniono zwłoki 44-letniego mężczyzny, który zmarł w wyniku zamarznięcia. Denata znaleziono w samochodzie znajdującym się w pobliżu lasu.

Według Policji mężczyzna zasnął w samochodzie i mógł być pod wpływem alkoholu.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
Rodzina 04-01-2016 21:53
Ty sie lepiej puknij w glowe!!! Skoro nie wie autor artykulu kto znalazl to niech go w ogole nie pisze... Proste... A nie rodzina bzdury czyta i wszyscy znajomi. Takze kolejny komentarz na temat artykulu dotyczacy bliskiej nam osobie prosze zachowac dla siebie...
| Zgłoś do usunięcia
Marco Polo 04-01-2016 17:52
Chłopie lub kobieto ogarnij się. A co mieli napisać? To jest normalny i oficjalny tok opisu takich przypadków. Nic innego nie mogli napisać, bo każdy inny opis, sugerujący coś innego naraźiłby autora na ewentualną odpowiedzialność cywilną.
| Zgłoś do usunięcia
Przypadkowy 04-01-2016 11:05
Przypadkowy mieszkaniec ?? Skąd takie informacje ?? Gdzie tu przypadek widzicie ?? Rodzina go znalazła po długich poszukiwaniach. Sprawdźcie informację dwa razy za czym coś napiszecie, wprowadzacie ludzi w błąd i rodzicie plotki.
| Zgłoś do usunięcia