sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Turniej WOŚP imienia Daniela Gołdyna

Turniej WOŚP imienia Daniela Gołdyna

05-01-2016 09:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,136 | Komentarzy: 8
Jubiler Euro Koło
Turniej WOŚP imienia Daniela Gołdyna
Foto:
W ramach Kolskiego finału WOŚP jednym z wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie Malinowa Mamba jest Turniej im Daniela Gołdyna o Puchar WOŚP. Turniej ma na celu zbiórkę środków ale również wspomnienie sportowca jakim był Daniel Gołdyn.
Daniel w 2004 roku jako 16-letni zawodnik w głównej mierze przyczynił się do zajęcia 3 miejsca w IV lidze wielkopolskiej grupy południowej. Po tym sukcesie otrzymał powołanie na zgrupowanie kadry Reprezentacji Polski do lat 16. W 2005 roku reprezentując SMS Łódź zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów. Od 2007 roku występował na poziomie IV ligi jako bramkarz kolskiej Olimpii.
,,Kto jak nie JA !?, gdzie jak nie tu !?, kiedy jak nie teraz!?’’ – Daniel Gołdyn 28.02.2015

Grupa Przyjaciele Daniela postanowiła wspólnie z Malinową Mambą połączyć te dwa wspaniałe cele. Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn które będą rywalizowały w 2 grupach. Gorąco zapraszamy do kibicowania piłkarzom i wspólnego wspominanie Daniela Gołdyna.

GRUPA „A”
LP DRUŻYNA
1 GRZEGORZEW
2 Gramy dla Daniela
3 WRZOSKWIAT
4 WOJAK TEAM
5 Osasuna Pampeluna Cieślin

GRUPA „B”
LP DRUŻYNA
1 OLIMPIA
2 JaronTrans Europa
3 WWO Młoda Wyspa
4 WOPR KOŁO
5 Wybrzeże Kości Udowej

Zapraszamy!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
Rafał 07-01-2016 23:52
Malinowi Przyjaciele? Może raczej samorządowcy ugrupowania Malinowa Mamba (przystawki Towarzystwa Samorządowego) - spieprzyliście to chłopaki niestety.
| Zgłoś do usunięcia
do Rafał 06-01-2016 23:31
Panie Rafale jak już Pan coś wymyśli z miłą chęcią Panu pomożemy. Malinowi Przyjaciele pozdrawiamy :)
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 06-01-2016 15:34
Skąd mamy wiedzieć, że tutejszy "Sebastian Szczesiak" i ten z Malinowej Mamby to ta sama osoba? Raz, że nie znam pańskich namiarów w ogóle, dwa - dalej jest pan na tym zwolnieniu lekarskim? Trzy - informacja tutaj mówi o Malinowej Mambie, nie o MOSiRze, cztery - radny Sebastian Kuty dość aktywnie jest przeciw bezmyślnemu wydawaniu pieniędzy, pięć - hejterzy z WOŚPu twierdzą, że ci którzy są krytyczni wobec fundacji, nie mają prawa korzystać ze sprzętu z tzw. ''serduszkiem", można im jakoś łagodnie wytłumaczyć, że skoro MOSiR daje wam halę za darmochę, to my wbrew naszej woli płacimy na imprezę? Wreszcie sześć - jeśli miasto daje halę ot tak, to jeśli ja coś wymyślę (jasne, też dla dzieciaków, ale w pewnym sensie na moje konto i nazwisko) da mi ją też?
| Zgłoś do usunięcia
Sebastian Szczesiak 06-01-2016 15:00
W odpowiedzi na pytania, informuję iż MOSIR jest współorganizatorem całego Finału WOŚP w Kole i wszelkie kwestie formalne są już uzgodnione. Jeżeli macie Panowie jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu osobistego. Serdecznie pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
Staszek 06-01-2016 14:34
Skoro wśród organizatorów nie jest wymieniony MOSiR, to Malinowa Mamba za wynajem zapłaciła na pewno. Radni na pewno już o to na sesji się dopytają.
| Zgłoś do usunięcia
Rysiek 06-01-2016 14:27
Mam nadzieję, że nic nikomu się nie stanie - uczestnikom, organizatorom, widzom. Ta hala wczoraj stwarzałaby zagrożenie jeśli chodzi o XIII Koncert Noworoczny i właśnie z przyczyn bezpieczeństwa imprezę przeniesiono do sali gimnastycznej ZSEA, więc aż boję się o sobotę...
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 06-01-2016 00:30
Rozumiem, że Malinowa Mamba jako organizator turnieju płaci MOSiRowi za wynajem hali na normalnych warunkach?
| Zgłoś do usunięcia
ROMAN 05-01-2016 13:20
Witam, Nie potrzebuje któraś z drużyn zawodnika po trzydziestce z lekka zadyszką i brzuszkiem, z doświadczeniem w amatorskiej piłce.Jak coś to chętnie zagram.
| Zgłoś do usunięcia