sim

Wiadomości Miasto Koło Program niedzielnego 24 Finału WOŚP w Kole

Program niedzielnego 24 Finału WOŚP w Kole

05-01-2016 09:58 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 13,028 | Komentarzy: 19
Program niedzielnego 24 Finału WOŚP w Kole
Foto:
zacisze
Mierzmy wysoko - to hasło tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze miasto tradycyjnie włączyło się do pomocy. W Kole stanie scena na ulicy Prusa, gdzie zapraszamy już dziś na koncerty. Przypomnijmy, że gwiazdą kolskiej sceny będzie zespól MIG.
Poniżej prezentujemy program koncertu oraz imprezy towarzyszące:

Scena finałowa, ul. Prusa w Kole
16:00 - rozpoczęcie finału
16:10 - zespół tańca działający przy MDK w Kole
16:15 - zespół tańca DEBIUT
16:30 - koncert zespołu VAFFLARO
17:00 - koncert zespołu folkowego Folk Street
18:00 - licytacja gadżetów
19:00 - gwiazda wieczoru, zespół MIG
20:00 - światełko do nieba

Imprezy towarzyszące
9.01.2016 - Turniej Piłkarski o Puchar WOŚP im. Daniela Gołdyna
Gdzie: Hala MOSiR w Kole, Organizator: Malinowa Mamba

10.01.2016
10:00 - 16:00 "Wejdź na szczyt" zabawa ze ścianką wspinaczkową dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkolu
Gdzie: Hala MOSiR w Kole, organizator: Stowarzyszenie Kolanie

10:00 - 12:00 Pokaz ratownictwa wodnego
Miejsce: Pływalnia Miejska w Kole

12:00 Happening biegowy "Policz się z cukrzycą",
Gdzie: start i meta parking przed Urzędem Skarbowym, Organizatorzy: Koło Biega i Malinowa Mamba

13:00 - 20:00 Punkt porad dietetycznych "Smaki Zdrowia"
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Kole (parter)

10:00 - Turniej Siatkówki o Puchar WOŚP
Miejsce: Hala MOSiR w Kole, Organizator: KTPPS

16:00 - Przejażdżki konne
Miejsce: Parking przy ul. Prusa w Kole, Organizator: Stadnina koni w Czołowie

Zapraszamy!!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (19)
BURAKI Z KOŁa 10-01-2016 23:33
To takie proste. Jak chcesz, to dasz, a jak nie masz ochoty to nie dawaj. Dlaczego plujesz na wszystkich co myslą inaczej niz ty?
| Zgłoś do usunięcia
Do kok 10-01-2016 19:27
Ciekawe tylko, że burmistrz też jest z PiS, a dał.
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 10-01-2016 19:04
@kok A ty co - na pewno ktoś z wolontariuszy?
| Zgłoś do usunięcia
kok 10-01-2016 18:46
brawo owsiak tylko pisowskie dupki sa przeciwne orkiestrze dajcie
| Zgłoś do usunięcia
Bartek 10-01-2016 18:07
do kok: To raczej ty jesteś burakiem. Zobacz sobie dowolną sesję kolskiej RM. Jakoś w 2015 kasa pusta, budżet zmieniany co chwila, nie było nie tylko wystarczająco dużo na takie imprezy jak Bieg Warciański, ale nawet z wypłatami dla swoich pracowników UM miał problemy i w tym roku chyba czarodziejskiej różdżki nie ma, a tu - proszę - hala: jest, basen: jest i finansowanie tej imprezy na pewno też jest. Czy oni zbiorą do puszek tyle co wyda Miasto i jego instytucje? Śmieszne kwoty z miast większych niż Koło nie wróżą temu dobrze - chyba jesteśmy już w tym "jednym dniu dłużej". Zresztą jest zasada "Róbta, co chceta"? To ja robię co chcę i "wolontariuszom", bo często przymusowym, odmawiam. I jeszcze jedno: spróbuj nie dać dzieciakowi do szkoły "na orkiestrę" - to się dowiesz w praktyce i ten dzieciak zwłaszcza, co to takiego jest ostracyzm.
| Zgłoś do usunięcia
Ala 10-01-2016 11:05
Ani grosza na Melona i Mr.ówkę Całą /podobno zmieniono nazwę/.
| Zgłoś do usunięcia
kok 09-01-2016 10:40
kolskie buraki sa przeciwne zbieraniu pieniedzy
| Zgłoś do usunięcia
Hubert 08-01-2016 07:31
@tak - "Gdzie można znaleźć..." - Obawiam się, że pełną, to nigdzie, bo np. MOSiR czy basen to miasto, czy nie miasto? Najlepiej więc poprosić swoich radną/radnego, niech zadadzą te pytania na sesji. Są też jeszcze dziennikarze np. z e-kolo, którzy też zapewne rzetelnie nam wszystkim o tym napiszą.
| Zgłoś do usunięcia
i o jeden dzień dłużej. 07-01-2016 16:24
Małgorzato cieszymy się, że Twoim mentorem i wzorem jest wspomniany przez Ciebie Miro. Gratulujemy!!!
| Zgłoś do usunięcia
tak 07-01-2016 14:56
Gdzie można znaleźć informację na temat ilości wydanych przez miasto pieniędzy na WOŚP?
| Zgłoś do usunięcia
Małgorzata 06-01-2016 13:33
Owsik niestety dobroczyńcą jest nie za bardzo... Wciskać drogi, zbędny i nieschodzący sprzęt zachodnich koncernów, korzysyać z przywilejów, telewizji, domów kultury, wsparcia różnorakich instytucji, a do tego się obrażać, gdy ktoś nie chce bubli, fakt - to nie wszyscy umieją... Miro Drzewiecki miał rację - DZIKI KRAJ. Kraje cywilizowane dawno by mu się dobrały do czterech liter. Jeszcze lirycznie nazywające się MRÓWKA CAŁA i ZŁOTY MELON... Wiadomo, chodzi o "melony" złotych raczej. To tak samo jak pewien senator organizujący banki żywności dla głodnych dzieci, gdy rządowa propaganda partii, z której ramienia startował, twierdziła, że żadnych głodnych dzieci w kraju nie ma :-P Teraz pewnie wyleje się na mnie hejt tutejszych "wolontariuszy" i bynajmniej nie tych, którzy w nagrodę tylko będą mogli wytarzać się w woodstockowym błocku, ale tych, którzy w zbiórce tak jak Owsik i "Dzidzia" partycypują.
| Zgłoś do usunięcia
Marzena 06-01-2016 10:45
Płacę składki, podatki i jeśli tak jest w cenniku - za inne usługi. Dodatkowe żerowanie na krzywdzie, chorobach dzieci, uprawiane przez tego szkodnika uważam zatem za wysoce niemoralne. Niemcy, Francuzi, Holendrzy, Duńczycy - oni takiego szkodnika nie mają. Ciekawe zresztą czy na moje urodziny MOSiR wynajmie mi halę, nawet nie za darmo, mogę zapłacić normalnie. Wczoraj jakoś nawet Koncert Noworoczny był w Ekonomiku, nie tam...
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 05-01-2016 23:27
@Troll @nat, a zwłaszcza @ciemnogród, tak, ciemnogród... Piszecie Towarzysze, że jak ktoś zmarzniętym harcerzom nie wrzuci do puchy, to... Otóż nie, on nie jest idiotą w różowych spodniach i czerwonych okularkach. On nas wszystkich zwyczajnie goli... Każdy obywatel niezależnie od woli uczestniczy w tej zrzucie. Jeśli chodzi o mnie, to jasne, jestem przeciw ujowi (przez "ch" oczywiście) i tym samym pan burmistrz (jako reprezentant miasta, prywatnie wolno mu wyznawać zasadę RURURÓBTA CO CHCETA), ani nikt inny, oprócz absolutnie prywatnego, zwłaszcza zagranicznego, kapitału, niech w tej akcji nie uczestniczy, bo nawet grosz wydany przez burmistrza, ale z miejskiej kasy to MÓJ grosz i jeśli wydany w moim imieniu na tego uja, to już z założenia wydany źle. Wszystkie dzieci mają zatem prawo korzystać. Nasze-przeciwników mają nawet prawo korzystać tym bardziej, niż wasze-zwolenników, bo to przede wszystkim wy chcecie dawać ujowi nie swoje. Wara wam od naszych kieszeni!
| Zgłoś do usunięcia
ciemnogród 05-01-2016 23:06
pojawiła się w internecie deklaracja dla przeciwników WOŚP- mozna podpisć protest przeciwko corocznej akcji i od razu zaznaczyć, ze nie zyczycie sobie w razie choroby dziecka, lub wypadku, korzystania z aparatury zakupinej przez tego znienawidzinego przez was Owsiaka, no bo to byłoby przeciez niezgodne z waszymi poboznymi zasadami. Zawsze możecie sie zwrócić do Caritasu po miskę zupy, więc nie dawac na WOSP, ale równiez nie korzystajcie z tego na co inni sie złozyli
| Zgłoś do usunięcia
Troll 05-01-2016 20:57
Marzenko proste pytanie: napisałaś, że wolisz dać naszemu szpitalowi, więc ile dałaś do tej pory? Aaa, nic nie dałaś... Nikomu nic nie dałaś. No tak... Dziękuję bardzo Marzenko, my w niedzielę mamy WOŚP, a ty gryziesz paznokcie ze złości.
| Zgłoś do usunięcia
nat 05-01-2016 18:43
Wolontariusze z puszkami stoją dobrowolnie! Poza tym, czy wy ludzie wiecie chociaż co to są darowizny celowe? Sponsorzy dają w głównej mierze fundusze na organizacje imprez towarzyszących WOŚP (inaczej by ich nie dali) Okej, pewnie Owsiak bierze też coś dla siebie - wy też organizując takie akcje byście wzięli, nie pracowalibyście gratis. Zrób jeden z drugim więcej dobrego niż on i wtedy porozmawiamy a tymczasem zamilknijcie. Nie chcecie wrzucać do puszek to nikt wam nie każe
| Zgłoś do usunięcia
Marzena 05-01-2016 15:55
Ciekawe jak piszczałyby media, gdyby tak CARITAS wygnał ministrantów czy oazę na mróz? Chcesz mieć synalu milicjanta swoją fundację, to zbieraj pieniądze jak inni, nie angażuj całej Polski w swoje parę złotych. Mrówki, melony i co tam jeszcze masz, ty i "Dzidzia", to naprawdę kokosy. Gdyby policzyć koszt całej tej discopolowo-badziewrockowej imprezy, to się okaże, że jeszcze do twoich tak zwanych "serduszek" sporo dokładamy. Media, samorządy, inne instytucje państwowe, wkład wyższy od zysku, a ty spijasz śmietankę... Jeśli dać szpitalowi, to wolę od razu naszemu i tak samo wolę, żeby było tam logo miasta czy starostwa, niż kosztowne "serduszko". Sam fiskus i jego VAT starczą. Synalowi milicjanta ani złamanego grosza!
| Zgłoś do usunięcia
UWAGA 05-01-2016 15:38
Nie karmić troli takich jak ten poniżej !
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 05-01-2016 14:05
Zmarznięci harcerze jak zwykle będą żebrać na tego buca?
| Zgłoś do usunięcia