sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Powstały kolskie struktury partii Nowoczesna RP

Powstały kolskie struktury partii Nowoczesna RP

09-01-2016 09:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 26,582 | Komentarzy: 30
Jubiler Euro Koło
Powstały kolskie struktury partii Nowoczesna RP
Foto:
W dniu 07.01.2016 o godz. 18,00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Kole odbyło się zebranie założycielskie koła partii Nowoczesna Ryszarda Petru.
W spotkaniu wzięła udział Pani Poseł na Sejm Paulina Hennig-Kloska, Członek Zarządu Regionu Wielkopolska Monika Kosińska, członkowie oraz sympatycy partii. W trakcie spotkania w wyniku głosowaniu został wybrany Zarząd Koła.

Przewodniczącym został Robert Gajda,
Zastępcami przewodniczącego Janusz Miłowski i Leszek Drążkiewicz,
Sekretarzem Krzysztof Bąkowski,
Skarbnikiem Grzegorz Michalak.

Zarząd Koła, wraz z przedstawicielami Zarządu Regionu Wielkopolskiego, określił cele i zadania Koła Nowoczesna Ryszarda Petru na najbliższy czas i formy współpracy z lokalnymi instytucjami.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (30)
Agata 13-01-2016 01:45
@emptii: Oczywiście - tak samo jak Prezydent RP jest neutralny i nie należy do żadnej partii. Pierwszy Obywatel... Czy Duda nie kojarzy się tobie z żadną partią, albo Komorowski tak samo, Kaczyński, Kwaśniewski... ? Mi na przykład Mazurkiewicz czy Świder nie kojarzą się z działalnością charytatywną raczej, a zgoła z inną.
| Zgłoś do usunięcia
emptii 12-01-2016 17:40
Stowarzyszenie KOLANIE działa ponad polityką i zrzesza ludzi z różnych opcji politycznych. Pokazuje jednocześnie, że można działać wspólnie i w jednym kierunku osiągając wyznaczone cele, takie jak np. budowa Ścianki wspinaczkowej! Pozdrawiam sympatyków :)
| Zgłoś do usunięcia
cocolino 11-01-2016 23:37
Do wakacji to ta formacja Ryska zostanie tylko wspomnieniem ,a sory zostanie fotka :)
| Zgłoś do usunięcia
Józef 11-01-2016 16:01
To taki stary dowcip, ale starsi wiedzą, o co chodzi: "- Czym się różni BRD od DDR? - Bo jedne Niemcy demokratyczne tylko z nazwy."
| Zgłoś do usunięcia
Bartek 11-01-2016 13:07
Panie Radny Miłowski: Uczy Pan nie byle kogo, ale naszą zdolniejszą młodzież, bo LO poziom jakiś zawsze trzyma: przyszłych lekarzy, prawników, nauczycieli, duchowieństwo, inżynierów, itd. wykształciło wielu. Najczęściej są to ostatnie lata regularnej nauki historii. Wypada zatem wiedzieć, że w historii ci którzy szafowali słowem "demokracja", najczęściej demokratami sami nie byli KROPKA.
| Zgłoś do usunięcia
Agata 11-01-2016 12:34
Bo Platforma była Obywatelska? Gdzieście byli jak lekceważyli wnioski o referendum?No błagam, ludzie, Milicja też Obywatelska była, choć dzieciaki tego nie pamiętają, a największym strażnikiem demokracji w Czechosłowacji - to naprawdę było jeszcze niedawno jedno, na Węgrzech, u nas, w całym bloku, a jakże, DEMOKRATYCZNYM były bratnie siły nieśmiertelnego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich.
| Zgłoś do usunięcia
iza 11-01-2016 10:16
Michalakowie pokłócili się z Mazurkiewiczem czy co że ich tu widać ,gorzej wybrać nie mogli Szkoda że nikt z tych osób nie zna dokładnie życiorysu p.Petru .
| Zgłoś do usunięcia
messi 11-01-2016 10:12
zobaczcie na tego lizawca milowskiego, chusteczka wie w kyorej on juz jest partii, wazeliniarz pcha sie tam gdzie jest wladza, przewidujac kleske pis , juz sie zaczepil w nowoczesnej, wypierniczcie tego wazeliniarza, to jest menda ktora slizga sie na micie /wielce zasluzonej?/ mamusi, nierob, oszust, wazeliniarz i dupoliz
| Zgłoś do usunięcia
Panowie proszę o odpowiedz 10-01-2016 17:23
Jak to jest ze Pan Petru jest anty PiS a panowie Gajda i Milowski mają bardzo dobre relacje z Burmistrzem z PISU i to po tych wszystkich jego akcjach współpraca się dobrze układa... wspólne wywiady imprezy...Pan milowski obrońca burmistrza Mimo że jest w klubie sld. Nawet radne z PISU tak nie potrafią obronić burmistrza jak radny milowski
| Zgłoś do usunięcia
Ala 10-01-2016 13:26
"..... Uwierzyłam w coś, co jest jedynie trampoliną dla kilkunastu osób. Przepraszam za to. Wszystkich „moich ludzi” zrobiłam w bambuko. Taka była moja rola, ale wykonywaniem rozkazów nie da się niczego wyjaśnić - napisała koordynatorka KOD na województwo warmińsko-mazurskie. Ujawniła też, że na tajnej grupie KOD jeden z członków zarządu organizacji miał napisać ludziom: „wy tu k... nie jesteście od filozofowania, tylko od roboty. Jak się nie podoba to won”. .......". ..... z sieci.
| Zgłoś do usunięcia
hdg 10-01-2016 11:29
pieniądze nie mają przynależności partyjnej ;)
| Zgłoś do usunięcia
a jaka partia później? 10-01-2016 11:19
Monika Kosińska, była Sekretarzem Generalnym Partii Demokratycznej demokraci.pl, była również asystentką posłanki Elżbiety Streker-Dembińskiej z SLD. W 2014 roku kandydowała do Parlamentu Europejskiego z listy Europy Plus Twój Ruch, a w roku 2015 była kandydatką do Sejmu RP z listy Nowoczna.pl Ryszarda Petru.
| Zgłoś do usunięcia
abc 10-01-2016 10:52
@~Obserwator. A ja, niestety, sobie to wyobrazam. Zbyt wielu juz widzialem politycznych aktywistow cierpiacych (w momentach politycznych zawirowan) na rozdwojenie jazni. Mnie -osobe "mocno juz dorosla"- kiedys oburzala taka ogromna niestabilnosc polityczna danego czlowieka. Zrozumialem jednak z czasem, ze ponad wszelkie polityczne interesy (jak rowniez -niestety- interesy ogolu) licza sie interesy wlasne, I tak jest prawdopodobnie w przypadku o ktorym Ty piszesz. Pozdrawiam!
| Zgłoś do usunięcia
Obserwator 10-01-2016 09:09
Teraz to mam nadzieje ze Radny milowski będzie w opozycji do burmistrza z PiS oraz stanie się bardziej krytyczny w stosunku do jego osoby. Bo nie wyobrażam sobie aby Petru krytykował PiS a jego członek był jego zwolniekiem w radzie. Czas pokaże... Sesja juz się zbliża i Panie Radny czekamy na mocne wejście. będę Pana uważnie obserwował
| Zgłoś do usunięcia
Zorientowany 10-01-2016 07:33
Pamiętam jak po rozlamie Sld pan milowski tez odszedł z sld ale do SdPl marka Borowskiego. I co i nic. Partia była niszowa i znikła ze sceny politycznej. Ale pokazało to ze odszedł z sld kiedy było w kryzysie do SdPl a czas pokazał że sld cały Czas istnieje a o SdPl juz nikt nie pamięta. No cóż idzie się tam gdzie prąd... Pan Petru atakuje PiS a jego członek z koła broni i głosuje jak PiS ( tzn po linii burmistrza) a nawet nie był oburzony słowami burmistrza o alfonsie i złodzieju. Nie czuł się " urażony "- wiadomo każdy ma prawo czuć po swojemu. A jakim jest radnym - to każdy widzi a ocenę zostawiam jego wyborcom za 3 lata... Pozdrawiam SALVE
| Zgłoś do usunięcia
Staszek 09-01-2016 21:28
Ale o co chodzi...? Przecież Rysiek Petru demokracji ludowej dzielnie broni. Czemu się dziwić, że ludzie do demokracji ludowej przywiązani, albo i przyspawani, właśnie z nim chcą trzymać? Mieliśmy przewodnią siłę partii "robotniczej", która miała GDZIEŚ robotników, partii "obywatelskiej" która miała GDZIEŚ obywateli, a ten teraz stworzył "nowoczesną" która będzie miała GDZIEŚ nowoczesność. Stary układ.
| Zgłoś do usunięcia
hdg 09-01-2016 19:00
wybaczcie im, oni nie wiedzą czyim narzędziem są, kto za sznurki pociąga.
| Zgłoś do usunięcia
Sabin 09-01-2016 17:08
Ci co zmieniają opcje jak tonie statek to szczury pokładowe ! Pan Radny powinien oddać miejsce w Radzie innej osobie z SLD bo z niej był wybrany i dlatego na niego głosowaliśmy. Zmienił partie to honorowo niech odda miejsce innemu radnemu z SLD. Tak jak w przypadku zgonów samorządowców ! Czekamy na komentarz osoby której to dotyczy . PO zmieniło tylko nazwę na .Nowoczesna. Petru doradzał w sprawie franków a teraz co kota ogonem odwraca ?!
| Zgłoś do usunięcia
Cezar 09-01-2016 17:00
Cała ta farbowana pseudo opozycja która ginęła na ul polskich miast jest dla nas Polaków bardzo destrukcyjna ,trzeba zrobić z nimi porządek,bo dziś protestują ,a jutro będą podpalać.Wystarczy na ten 8 letni wirtualny rząd PO-PSL spojrzeć i przetrzeć oczy to można zawału dostać ,oni realizowali założenia ,ale tylko na papierze ,już powinna prokuratura wchodzić i CBA,ABW 2015 rok już minął ,a plany zostały wykonane ,ale w zapisie ,będzie głośno.
| Zgłoś do usunięcia
Rysiek 09-01-2016 15:45
Tylko Kukiz. Nawet nie KUKIZ'15 a Paweł Kukiz. Gdzie był ten Petru, kiedy mielono projekty obywatelskie? Może na szkoleniu w Izraelu czy jak?
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 09-01-2016 15:40
@alika Patrz niżej i nie tylko na mój wpis. Farbowane lisy, czy "rozbiór SLD", jakkolwiek ich nie nazwać. Jeśli burmistrz czy Galemba naprawdę są z PiSu, to ja chyba jestem z innego kosmosu niż ten nasz.
| Zgłoś do usunięcia
crx 09-01-2016 14:21
Dlaczego oni dzisiaj nie protestuja miałbym niezły ubaw z nich hahaha
| Zgłoś do usunięcia
alika 09-01-2016 14:03
Widzę na zdjęciu pana Roberta Gajdę. Czy to jest ta sama osoba, którą widywaliśmy u boku obecnego burmistrza przy okazji na przykład prezentowania Karty Seniora- przedstawionego jako pomysłodawcę tej inicjatywy?
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 09-01-2016 13:30
Osobiście niezależnie nawet od prezentowanych przez nich "wartości" szanuję tylko PSL. Panowie jakoś kultywują tradycje wyrosłe jeszcze na byłym ZSLu. Czerwone buzie, mocne głowy, wsparcie OSP, nawet takie sprzężone, trzymanie się kupą, kolektyw taki typu: "ty coś mojej siostrze, ja coś twojemu zięciowi". Reszta to tylko farbowane lisy. PiS naszego burmistrza i parlamentarzysty też raczej na drugi PSL wygląda, ta Nowoczesna na "niewiadomoco", Palikoty niby były, ale gdzie są, no gdzie? Korwin to samo. Może tylko jeszcze POstpezetpeerowska Milic... tzn. Platforma, ale też Obywatelska, co jakoś niekoniecznie odbiega od swojego standardu, bo szemrana i niejednolita jest cała ta partia w kraju, więc nasi nawet się trochę tutaj jakby wpasowali.
| Zgłoś do usunięcia
Płaszczyzna 09-01-2016 12:35
Popieram cvt. Nic dobrego do rady nie wnosi !
| Zgłoś do usunięcia
cvt 09-01-2016 12:31
Ci co zmieniają opcje jak tonie statek to szczury pokładowe ! Pan Radny powinien oddać miejsce w Radzie innej osobie z SLD bo z niej był wybrany i dlatego na niego głosowaliśmy. Zmienił partie to honorowo niech odda miejsce innemu radnemu z SLD. Tak jak w przypadku zgonów samorządowców !
| Zgłoś do usunięcia
Były uczeń 09-01-2016 12:12
Panie Miłowski... ręce opadają. Uczył mnie pan. Mimo wszystko wtedy dużo młodszy, na luzie, nieokazujący swoich lewicowych sympatii, więcej niż neutralny, bo pokazujący drogę do tego, by każdy odnalazł samego siebie. Był pan wspaniałym pedagogiem zwłaszcza na WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE, choć i na historii też, dającym "wędkę", nie "rybę", uczącym, że wiadomości trzeba czerpać zawsze z dwóch, trzech ideowo różnych źródeł. Lewicowość, czy małą lewackość rozumiałem, tutaj w tej "nowoczesności" Petru jest Pan zwyczajnie mało wiarygodny i chce się rzec: niestety. Szkoda, bo dotąd naprawdę bardzo Pana szanowałem.
| Zgłoś do usunięcia
człowiek ironia 09-01-2016 11:11
Nareszcie świeże twarze, nigdy nie związane z innymi partiami. Nareszcie będzie można "na żywo" omówić zawiłości programowe państwa partii. Jest on tak obszerny i skomplikowany, że warto uściślić jego szczegóły.
| Zgłoś do usunięcia
zadziwiona 09-01-2016 11:09
Nowoczesna chce zlikwidowania przywilejów. Rozumiem,że własnych poselskich również? Pan Petru to po prostu odłam PO. Nic więcej. Tam biednych nie znajdziecie. Jako znajoma tych, którzy wzięli kredyty we frankach mam mieszane uczucia. Wiadomo dlaczego... MY poczekamy za partią"Razem" chociaż i nie wszystko u nich nam się podoba... Za duży podatek od tych, którzy ciężko zapracowali na te duże dochody, chyba,ze od wielkich firm bo z jakiej racji np od Agnieszki Radwańskiej? I innych ludzi? Pracują oddają podatki ale nie 75%!!!!! Niemniej Petru jest medialny ale niebezpieczny dla ludzi pracy!!! Zwykłych ludzi pracy!I dziwię się, że z SLD do Petru? zadziwiające bo rozumiem,że z PO ale z SLD?No, ale ludzie mają prawo do swoich wyborów... i trzeba to uszanować! Tu niejeden polityk był już we wszystkich partiach to się nazywa szukaniem własnej drogi...
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 09-01-2016 10:41
Nowoczesność jak się patrzy. Na zdjęciu kandydat do Rady Miasta z SLD i dwóch kandydatów z PO (wtedy KWW NKnBKM). A program tej partii to ciągle 18 zdań...(?)
| Zgłoś do usunięcia