× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Wiatr ze śniegiem 2.4
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
reklama
reklama

Stolik nocny, a co na nim? Czyli kilka rzeczy, które lubimy mieć pod ręką

Autor: 20 Styczeń 2016 przeczytasz w ok. 3 min.
Stolik nocny, a co na nim? Czyli kilka rzeczy, które lubimy mieć pod ręką
©
(0) | Czytano:
2,831 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Niewielkich rozmiarów, niepozorny stoliczek, a jednocześnie skupisko wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy… Kto z nas wyobraża sobie sypialniane pomieszczenie bez stolika nocnego? To dzięki niemu, wszystko, co potrzebne, znajduje się zawsze w zasięgu naszej ręki. Oto kilka drobiazgów, które wyjątkowo upodobały sobie nocne stoliki.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,831 razy
Udostępnij

Efektowna lampka


Oświetlenie, choćby i nawet niewielkie, wprost musi znaleźć się w okolicy łóżka. Mała lampka przydaje się szczególnie w momencie, kiedy przed pójściem spać planujemy poświęcić jeszcze kilka chwil na czytanie lektury. To także doskonała pomoc zawsze wtedy, kiedy musimy na chwilę opuścić nasze łóżko, a droga do najbliższego źródła światła, zupełnie po ciemku, mogłaby okazać się kłopotliwa. Dodatkowo, lampka taka może być nie tylko praktycznym, ale i efektownym dodatkiem. Dobrze dobrana, wkomponowana w całość aranżacji, bez wątpienia dodatkową ją uatrakcyjni.


Aktualnie czytana książka


Książka to – bez dwóch zdań – kolejna przydatna na nocnym stoliku rzecz. Kto z nas nie lubi znaleźć kilku chwil przed snem, by poczytać - zwłaszcza, jeśli nie ma na to wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia? Czytanie przed snem, to także dodatkowo świetny sposób na odprężenie i relaks, a tym samym doskonałe „wprowadzenie do snu”.


Pojemnik na biżuterię


Większość kobiet zdejmuje przed snem biżuterię, taką jak kolczyki czy łańcuszek. To drobne i delikatne elementy, dlatego aby uniknąć ich zagubienia bądź uszkodzenia, warto umieszczać je w specjalnie wydzielonym do tego pojemniku na biżuterię. Dzięki temu nie tylko będą one bezpieczne, ale i my unikniemy porannego ich szukania, pamiętając, że znajdują się w specjalnie przeznaczonym dla nich miejscu.


Krem do rąk


Podręczny krem nawilżający to kolejna rzecz, której kobiety po prostu nie lubią zbyt długo szukać. Przyzwyczajone do noszenia go w torebce, z możliwością nawilżenia suchych dłoni zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują, lubią też móc położyć taki krem na stoliku nocnym. Dzięki temu mogą sięgnąć po kosmetyk w każdej chwili, bez konieczności wstawania i udawania się w stronę łazienki.


Szklanka wody


Szklanka z wodą zlokalizowana w pobliżu łóżka, to nierzadko prawdziwie zbawienne rozwiązanie. Przebudzeni w środku nocy czy też już nad ranem, często czujemy suchość w ustach, której zapobiec możemy nie inaczej niż łykiem wody. 


Zegar elektroniczny


Skoro już zgromadziliśmy wszystkie te elementy, które przydatne są szczególnie przed snem, czas pomyśleć o tych, które niezbędne okażą się także nad ranem. Tu nie zapomnijmy zwłaszcza o budziku, który – bez względu na porę – będzie musiał skutecznie postawić nas na nogi. Możemy wybrać niewielki, standardowy zegar bądź też postawić na zegar elektroniczny, z dodatkową opcją termometru. Dzięki temu między innymi, już wcześniej będziemy mogli przygotować się na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. (źródło: http://promotiontops.pl/
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Polityka
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
1 godzinę temu 2,595 10

Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu

Inne
Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy
16 godziny temu 1,649

Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy

Gmina Koło
Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim
16 godziny temu 1,421

Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim

Sport
Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym
19 godziny temu 4,848 1

Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym

Miasto Koło
Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK
1 dzień temu 4,466 3

Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK

Inne
GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie
1 dzień temu 4,282

GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz