sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło 28 latek z Koła uratował torebkę

28 latek z Koła uratował torebkę

06-07-2010 09:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,763 | Komentarzy: 0
28 latek z Koła uratował torebkę
Foto:
zacisze
28 latek z Koła uchronił pewną mieszkankę gm. Osiek Mały przed utratą jej torebki. Mężczyzna zatrzymał złodzieja, który na parkingu przed jednym ze sklepów zabrał jej własność z samochodu. Kobieta po zrobionych w jednym ze sklepów przy ul. Kolejowej zakupach i umieszczeniu ich w samochodzie poszła odprowadzić zakupowy wózek. W tym czasie złodziej podbiegł do jej auta i z przedniego siedzenia zabrał torebkę z dokumentami, telefonem komórkowym i pieniędzmi w kwocie ponad 1 tys. zł.
Na krzyk okradanej kobiety natychmiast zareagował przypadkowy przechodzień, młody mężczyzna po krótkim pościgu zatrzymał złodzieja. Zwolennik cudzej własności został przekazany policjantom a torebka właścicielce. Mundurowi szybko ustalili, że jest to 44 letni mieszkaniec gm. Dobra w powiecie turkowskim, w chwili zatrzymania złodziej był pijany miał w organizmie ponad 2,5 promila, noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś kryminalni zajmą się wyjaśnianiem, czy mężczyzna nie ma na swoim koncie innych podobnych przestępstw, tym bardziej, że tego samego dnia niespełna dwie godziny wcześniej w bardzo podobnych okolicznościach okradziono mężczyznę na parkingu przed sklepem przy ul. Bliznej.

Przy tej okazji kolejny raz policjanci apelują i przypominają o prawidłowym zabezpieczeniu swojego mienia. Pozostawione bez opieki, w widocznych miejscach rzeczy wartościowe są doskonałą okazją dla złodziei - nie dajmy im takich szans.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!