R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Turniej ping-ponga w Babiaku

07-03-2017 13:04 | Źródło: UG Babiak | Wyświetleń artykułu: 2,865 | Komentarzy: 0

Sobota 4 marca 2017 r. na gminnej hali sportowej przebiegała pod znakiem ping-ponga. Cztery sołectwa wzięły udział w VII Turnieju Sołeckim o Puchar Wójta Gminy Babiak były to drużyny z Babiaka, Brdowa, Osówia i Ozorzyna.
Foto:UG Babiak
R E K L A M A

Potrzebne było blisko 5 godzin tenisowych zmagań zawodników aby wyłonić zwycięską drużynę, którą w tym roku była ekipa z Babiaka w składzie: Maciej Rosiński, Wiktor Kupsik, Sebastian Sujewicz i Mariusz Prażanowski. Drugie miejsce zajęła drużyna z Osówia w składzie: Krystian Peda, Kamil Wojdyński, Dominik Wojdyński i Michał Zasada. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Brdowa w składzie: Marcin Czerniejewski, Zbigniew Jankowski, Marcin Nadolny, Przemysław Kaczmarek.
Równocześnie swoje rozgrywki toczyły dziewczęta w kategorii OPEN. Bardzo się cieszymy, że w tym roku zgłosiło się aż 6 zawodniczek.

Podium wyglądało następująco:
1. Sylwia Parecka
2. Natalia Jastrzębska
3. Karolina Kowalewska


Ostatnim punktem sobotnich zmagań tenisowych był turniej indywidualny mężczyzn w kategorii OPEN, w którym triumfowali:
1. Maciej Rosiński
2. Wiktor Kupsik
3. Sebastian Sujewicz


Rozgrywki zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie BABIAK21, Sołectwo Babiak oraz GOK i BP w Babiaku. Nagrody oraz posiłek regeneracyjny został sfinansowany z dotacji budżetu Gminy Babiak oraz funduszu sołeckiego. Dziękujemy babiackiej piekarni za przygotowanie świeżych i pysznych drożdżówek. Dziękujemy serdecznie zawodniczkom, zawodnikom, kibicom, obsłudze hali, członkom Stowarzyszenia i wszystkim osobom zaangażowanym dzięki którym turniej mógł się odbyć.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tenisowych pojedynków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA