R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Potrącenie rowerzysty. Śmierć na miejscu

14-12-2017 08:41 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 34,887 | Komentarzy: 4

W dniu dzisiejszym, w godzinach porannych doszło do wypadku z udziałem rowerzysty w miejscowości Rybno, gm. Przedecz. Jak doszło do zdarzenia? Oczekujemy na informacje od służb.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Okolo godziny 6:30 w miejscowości Rybno, na drodze w terenie niezabudowanym doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniósł 74-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Przedecz. Z ustaleń funkcjonariuszy Policji wynika, że kierowca autobusu jadący tym samym pasem co ofiara wypadku, najechał na mężczyznę co doprowadziło do uderzenia i przewrócenia. Kierowca, 39-letni mieszkaniec Izbicy Kujawskiej samodzielnie podjął próbę reanimacji, którą następnie kontynuowało pogotowie ratunkowe. Mimo prób przywrócenia życia - 74-latka nie udało się uratować.

Rowerzysta nie posiadał żadnych elementów odblaskowych na sobie. Kierowca autobusu był trzeźwy. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśni policja.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze