R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Babiak z 26 Finałem startuje o 15:00

13-01-2018 22:16 | Źródło: Babiak: informacje na bieżąco | Wyświetleń artykułu: 5,880 | Komentarzy: 6

W Babiaku 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Babiaku będzie trwał od wczesnych godzin porannych, gdzie kwestę zacznie 18 wolontariuszy przy Kościołach w Babiaku, Brdowie, Lubotyniu i Dębnie Królewskim.

R E K L A M A

Od godziny 7:00 w Babiaku wolontariusze zaczną zbiórkę przy Kościołach, gdzie będą wyposażeni w sprzęt WOŚP tj. puszka i identyfikator. Po południu od godziny 15:00 impreza przeniesie się na salę Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Babiaku, gdzie czekają na Państwa różne zabawy, atrakcje i licytacja fantów m.in: maskotka OSP KSRG Babiak, talon na posadę Wójta gminy Babiak, talon na przelot paralotnią nad Babiakiem, zabawki, ubrania, sprzęt AGD, talony na naukę języka angielskiego, talony fryzjerskie, talony na fizjoterapie i mezoterapię, talony do hotelu z kolacją dla dwojga, gadżety WOŚP, torty oraz chleb domowego wypieku jak za dawnych lat.

Wystapią różne zespoły tj. Kabaret Paradajs z Babcią Jadzią, Orkiestra Dęta z Babiaka, jasełka w wykonaniu szkół podstawowych z Babiaka i Brdowa, scholki z parafii Babiak i Brdów, soliści i wokaliści, zespół muzyczny z ZST w Kole oraz wiele innych.

Organizator aukcji bardzo dziękuje sponsorom za przekazane fantów oraz dopowiada, że każdego roku przybywa ich co raz więcej. W tym roku dołączyły się osoby prywatne: Wójt Gminy Babiak, nauczyciele, lekarze i Strażacy z Babiaka. Organiator na przyszły finał za rok, zaplanował bieg o dystansie 10km na rzecz WOŚP, za który będą nagrody oraz pamiątki.

Do zobaczenia na Finale w Babiaku. SieMa

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze